בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תלונה במשטרה נגד פעילי ש"ס: גורמים למפגעי רעש ולכלוך סמוך לכלא 
 
 
חדשות  נענע

התלונה הוגשה על ידי שירות בתי הסוהר. תושבים באזור התלוננו במוקד הטלפוני של עיריית רמלה; מאז נכנס דרעי לכלא "מעשיהו" ביום ראשון מתקבצים במקום מדי יום אלפי פעילי ש"ס; אשתו של דרעי מבקרת אותו בשעה זו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שירות בתי הסוהר הגיש תלונה במשטרה על מפגעי לכלוך ורעש, כתוצאה מאלפי פעילי ש"ס הפוקדים את האוהלים שהוקמו ליד כלא "מעשיהו" מדי יום.
 
מאז נכנס דרעי לכלא בתחילת השבוע ממשיכים הפעילים לפקוד את המקום. אתמול נערכה במקום תפילת סליחות כמדי לילה, אולם הפעם גולת הכותרת הייתה ביקורו של, מנהיג ש"ס, הרב עובדיה יוסף, אשר משך יותר פעילים למקום. במהלך השבוע האחרון ביססו המארגנים את אחיזתם במקום, והעניקו למקום את השם "ישיבת שאגת אריה".

מהעיתון "דיעות אחרונות" נמסר כי גם תושבי האזור התלוננו אמש במוקד הטלפוני של עריית רמלה, כי הרעש מפריע את מנוחתם בלילות, וכי הכבישים באזור פקוקים.
 

העיתונאי אמנון דנקנר מביע תמיכה בש"ס

הרב עובדיה עלה לבמה לשאת דברים מעט לפני חצות, וקרא לקהל לחזור בתשובה, להחזיר אחרים בתשובה ולהתפלל למען שחרורו של דרעי. גם העתונאי אמנון דנקנר, שבתקופה האחרונה מתח בהזדמנויות שונות ביקורת על בהמשטרה ומערכת המשפט, עלה לבמה. הוא לא הרבה במילים אך הדגיש: "בזמן האחרון אני חושב איתכם יותר מאשר עם אחרים".

היום מבקרים את דרעי אשתו יפה וכמה מילדיו. זהו הביקור הרישמי הראשון לו הוא זוכה, לאחר שבמשך השבוע ביקרו אותו השר אלי ישי, אחיו עו"ד שלמה דרעי, וכן עורכי הדין רוני בראון ונבות תל צור.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by