בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ברק: בתוך שבועות או חודשים מעטים - אוטובוסים לים בשבת 
 
 
חדשות נענע 

ראש הממשלה הסביר אמש כי ניתן לקיים מדינה יהודית, ציונית, דמוקרטית ומודרנית בלי לנקר את עינהם של החרדים. הוא הוסיף כי הוא רואה בליכוד שותף טבעי לקידום סדר היום האזרחי - חברתי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש הממשלה, אהוד ברק אמר אמש (שישי) כי "ניתן לקיים מדינה יהודית, ציונית, דמוקרטית ומודרנית בלי לנקר את עינהם של החרדים". ברק התייחס לביקורת שהושמעה בקרב הדתיים על תוכניתו לאפשר נסיעת אוטובוסים וטיסה של מטוסי אל על בשבת.
 

"בתוך שבועות, או חודשים אחדים, נראה אוטובוסים הנוסעים בישראל בשבת", אמר ברק בראיון לערוץ הראשון. ברק ציין כי אין כל סיבה שאנשים שאין בידיהם מכונית לא יוכלו להגיע למשל לחופי הרחצה.

ברק אמר עוד שחברת אל על תטוס בשבתות כדי שתוכל לעבור מהפסדים לרווח, ומשום ששאף גורם פרטי לא ירכוש את חברת תעופה שלא טסה באחד מימי השבוע.

ברק אמר כי זו הייתה תוכניתו כל העת, אך הוא לא היה יכול ליישמה משום שהתחשב במפלגות הדתיות. כעת כשהמפלגות הדתיות פרשו מהקואליציה ביוזמתן, הוא יוכל לבצע את תוכניתו.

הוא הוסיף כי הוא רואה בליכוד שותף טבעי לקדם את סדר היום החברתי - אזרחי. יו"ר הליכוד, ח"כ אריאל שרון, אמר בתגובה כי דבריו של ברק אינם רציניים. "הליכוד ממשיך לפעול להפלת ממשלתו הכושלת של ברק ולהליכה לבחירות. ברק ממשיך בתעלולים ופעלולים שמטרתם הפעלת לחץ על מפלגות אחרות ועל הפלסטינים", אמר שרון.
 

ידיעות קודמות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by