בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
השיחות עם הפלסטינים יתחדשו השבוע 
 
 
חדשות נענע 

השיחות ימשכו כארבעה שבועות ו"יהיו החלטיות" אומר יועצו של עראפת. הצעת הפשרה של הפלסטינים בנוגע לירושלים: ריבונות אסלאמית על הר הבית במקום ריבונות פלסטינית. ברק: הסכם עכשיו או לעולם לא

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ישראל והרשות הפלסטינית יחדשו בימים הקרובים, עם שובו של ברק לישראל, את השיחות ביניהם. יועצו של עראפת, נביל אבו רודינא אומר היום (שבת) כי השיחות ימשכו ארבעה שבועות ו"יהיו החלטיות".
 
בנוסף, מעלה עראפת הצעת פשרה חדשה בנוגע לירושלים. בראיון לעיתון הערבי אל-חיאת, המופיע בלונדון, אומר עראפת כי בשיחתו עם קלינטון בניו יורק הוא הבין כי ישראל לא תסכים בשום אופן לריבונות פלסטינית על הר הבית, ועל כן הוא מציע כעת "ריבונות אסלאמית" .

עראפת אומר כי הוא עומד לדון בהצעה זו עם מנהיגי סעודיה, מצרים ומרוקו וכן ברעיון לצרף את וועדת ירושלים של המדינות המוסלמיות לשיחות השלום.

מגלי צה"ל נמסר כי בתמורה מוכן לוותר עראפת על התביעה הפלסטינית על הכותר המערבי. במקביל דחה עראפת את ההצעה בדבר "ריבונות של האל" בירושלים.

בתוך כך אמר ראש הממשלה, אהוד ברק, לרשת הסי.אן.אן כי נותרו כארבעה שבועות בלבד להגיע להסכם עם הפלסטינים. "זה עכשיו או לעולם לא" אמר ראש הממשלה.

נשיא ארה"ב, ביל קלינטון, צפוי להפגש היום עם ברק, לפגישה לא מתוכננת, לדון בהמשך המו"מ המדיני.

במקביל, מתכנסת היום המועצה המרכזית של אש"פ לדיון בדחיית מועד ההכרזה על המדינה הפלסטינית.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by