בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
באוסטריה מצפים להסרת הסנקציות 
 
 
חדשות  נענע

האיחוד האירופי עומד לדון בהסרת הסנקציות שהוטלו על אוסטריה עם הקמת הממשלה הנוכחית, לאחר שוועדה מיוחדת גילתה כי אין פגיעה בזכויות האדם והמיעוטים במדינה וכי מצבם טוב יותר מאשר ברוב מדינות האיחוד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
באוסטריה מצפים להסרה של הסנקציות שהוטלו על המדינה לאחר כניסתה של מפלגת החופש הימנית קיצונית לממשלה, לאחר שדו"ח הוועדה המיוחדת לבדיקת הסנקציות קבע כי הן אינן יעילות וכי אין פגיעה בזכויות האדם במדינה.
 
קאנצלר אוסטריה, וולפגאנג שלאוסל וסגניתו ממפלגת החופש, סוזאנה רייס-פאסר, קראו למדינות האיחוד האירופי להסיר באופן מיידי את הסנקציות מעל אוסטריה.

וועדת עצמאית מיוחדת שמינה האיחוד האירופי לבדיקת ההשלכות של הסנקציות על אוסטריה קבעה כי הפעלת הסנקציות אינה יעלה והיא גורמת לעלייה ברגשי הלאומיות באוסטריה, במקום בהורדתם.

הוועדה קבעה עוד כי אמנם חברי מפלגת החופש משתמשים בשפה גזענית לעיתים, אולם שותפתם בממשלה לא הביאה לפגיעה במעמד המהגרים או בזכויות האדם באוסטריה.

בתקופת הממשלה הנוכחית גם הסכימה אוסטריה לשלם פיצויים לנפגעי המשטר הנאצי. הדו"ח קבע כי לא רק שלא נפגע היחס למהגרים ומיעוטים באוסטריה מאז הוקמה הממשלה החדשה, אלא גם שמצבם טוב יותר מרוב מאשר ברוב מדינות האיחוד.

הבי.בי.סי מדווח כי החלטת האיחוד האירופי בנושא צפויה להתקבל רק בשבוע הבא.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by