בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
גוברת המתיחות בש"ס בין מקורבי דרעי למקורבי ישי 
 
 
חדשות נענע 

יו"ר ש"ס הורה, בגיבוי הרב עובדיה יוסף, להפסיק את מימון פעילות המחאה כנגד מאסר דרעי מול כלא מעשיהו

 
 
 
 
 
 
 
 
 

גוברת המתיחות בתנועת ש"ס בין יושב ראש התנועה, חבר הכנסת אלי ישי, ובין מקורבי קודמו בתפקיד, אריה דרעי - על רקע הוראתו של ישי להפסיק לממן את פעילות המחאה על מאסרו של דרעי מחוץ לשערי כלא מעשיהו.
 

יושב ראש התנועה הנחה להפסיק את מימון פעילות המחאה במצוות הרב עובדיה יוסף, שהורה לו ולמזכיר מועצת החכמים, הרב רפאל פנחסי, שלא לאשר עוד הוצאת אגורה אחת מתקציב התנועה לטובת אירועי העידוד והחיזוק לאריה דרעי.
 

הרב יוסף: הכסף של ש"ס - רק לתלמודי תורה

העיתון "ידיעות אחרונות" כי הרב יוסף הורה על הפסקת פעילות המימון לאחר שגילה כי עלות אירועי "יום המאסר" לתנועת ש"ס היתה למעלה ממיליון שקלים. מנהיגה הרוחני של ש"ס צוטט כאומר כי "הכסף של ש"ס זה רק לחיזוק תלמודי התורה שלנו". ואולם, ההערכה בש"ס היא, כי מקור הוראתו של הרב היא מורת רוחו מ"פולחן האישיות סביב דרעי", כדברי מקורביו.

סוגיה נוספת המלבה את האש בין שני המחנות בש"ס היא מיקום העצרת השנתית של התנועה בחול המועד סוכות. תחנת הרדיו גלי צה"ל מדווחת כי בעוד אנשי ישי מבקשים לערוך את העצרת בירושלים, כבכל שנה, דורשים תומכיו של דרעי לקיים את העצרת מול כלא מעשיהו. עוד נמסר כי אנשי דרעי מאיימים לערוך עצרת נפרדת, באם לא תיענה דרישתם.

למעלה מ-500 אנשים השתתפו בסעודת ליל השבת בישיבה המאולתרת "שאגת אריה", מול שערי כלא מעשיהו, לאות תמיכה באריה דרעי. 
 

ידיעות קודמות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by