בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ShellCase פיתחה מארז לשבב הזעיר ביותר בעולם 
 
 
חדשות ביזנס פורטל

הפיתוח נעשה במסגרת פיתוחה של גלולה רפואית חדשה, המכילה מצלמה זעירה לסריקה ואבחון מחלות באיברים פנימיים בגוף האדם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת ,ShellCase המתמחה בפיתוח מארזים זעירים לרכיבים אלקטרוניים לתעשיית ההיי-טק העולמית הודיעה, כי פיתחה את המארז לשבב הזעיר ביותר בעולם. הפיתוח נעשה במסגרת פיתוחה של גלולה רפואית חדשה, המכילה מצלמה זעירה לסריקה ואבחון מחלות באיברים פנימיים בגוף האדם.

המצלמה, בגודל של קפסולת אנטיביוטיקה רגילה, מיועדת לבליעה על-ידי אדם. לאחר הבליעה, היא מטיילת בגוף וסורקת את דרכי העיכול, ובסיום המשימה היא נפלטת בצורה טבעית. הגלולה תאפשר איבחון של מחלות מסוימות באיברים פנימיים ללא טיפול חודרני. היתרון שלה הוא שידור נתונים בזמן אמיתי לרופא.

בפיתוח החדשני של הגלולה משתתפות שלוש חברות:Given Imaging שפיתחה את הגלולה, סמיקונדוקטור שסיפקה את רכיבי הסיליקון למצלמה, ו-ShellCase שפיתחה את המארז האופטי.

מנכ"ל שלקייס, שלמה אורן, אמר כי בפרויקט הגלולה השתמשו בחברה בטכנולוגית מארזים ייחודית המיועדת לתחום האופטיקה ומכונה .ShellOp טכנולוגיה זו משמשת לאריזת חיישני תמונה, גלאי-אור ולשימושים רחבים נוספים בתחום האופטיקה.

שלקייס נסחרת בבורסת קנדה. בין בעלי מניותיה העקריים נמנות החברה: כלל אלקטרוניקה, קרנות הון הסיכון אינפיניטי ואמפל מישראל, טויו מיפן ועוד.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by