בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שוחרר בסיסט Rage Against the Machine 
 
 
חדשות נענע 

טים קומרפורד, בסיסט Rage Against the Machine, נעצר בגין התעלול שביצע בטקס הענקת פרסי MTV - ושוחרר יום לאחר מכן

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בסיסט Rage Against the Machine, טים קומרפורד, שוחרר מהכלא לאחר הודה באשמות תקיפה והתנגדות למעצר שיוחסו לו. האשמות הוסרו בעקבות הודאתו של המוסיקאי. שומר ראשו לא הודה באשמת מעורבותו בניסיון להתנגד למעצרו של קומרפורד ויעמוד למשפט בחודש הבא.
 
קומרפורד טיפס על אביזרי הבמה בטקס חלוקת פרסי ה-MTV מאחורי הדוכן והתנדנד לכמה דקות בעוד פרד דרסט ולימפ ביזקיט מקבלים את פרס קליפ הרוק הטוב ביותר, במקום להקת של קומרפורד שהיתה מועמדת לזכיה בפרס.
 

כדאי לבדוק את הראש שלו

לאחר שטיפס על המבנה החל קומרפורד להניע את כובד משקלו, כך שהוא גרם למתקן להתנועע, בעוד הקהל קורא לו "קפוץ!". בסיסט הלהקה המאוכזבת החזיר קריאה לקהל, אך לא ניתן היה לשמוע אותה במהומה שהתחוללה. בינתיים, טבעת אנשי ביטחון מבוהלים הקיפו את המבנה וניסו לשכנע את הבסיסט לרדת. "הבחור הזה הוא הרוק`נ`רול", אמר דרסט, שגזל מקומרפורד המתוסכל את הפרס. "הוא צריך לקבל את הפרס. אני מקווה שהוא בסדר. אני מקווה שיבדקו לו את הראש בקרוב".

אתר האינטרנט "רולינג סטון" מדווח, שכשקומרפורד הואיל לרדת, הוא הוחש אל מאחורי הקלעים על ידי גדוד שוטרים לבושים בבגדים אזרחיים, נדחף לתוך לימוזינה ונכבל באזיקים.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by