בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תוספת חדשה למהפיכה החילונית של ברק- נישואים אזרחיים 
 
 
חדשות  נענע

ברק מעלה בועידת הנשיאים של הארגונים היהודים בארה"ב חלק נוסף בתוכניתו, בעקבות ביקורת שהוא סופג בנושא; מדגיש כי תחבורה ציבורית תופעל בשבת רק באזורים של אוכלוסיה מעוטת יכולת וכי "הכל יעשה בדרכי נועם"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
לאחר כישלון המגעים עם הפלסטינים סביב נושא ירושלים עושה ראש הממשלה, אהוד ברק, את דרכו חזרה מניו-יורק בכוונה להאיץ את תוכנית "המהפיכה החילונית". ברק העלה אתמול שוב רעיון חדש כחלק מהתוכנית: להנהיג נישואים אזרחיים.
 
אתמול הופיע ברק בפני ועידת הנשיאים של האירגונים היהודים באמריקה. ראש הממשלה ספג ביקורת מצד חלק מהמשתתפים על תוכניתו למהפיכה חילונית-אזרחית. בתגובה הוא החליט לפרט את תוכניותיו- ובהן הנהגת נישואים אזרחיים בארץ.

מהעיתון "ידיעות אחרונות" נמסר כי ברק הדגיש שלא יתכן מצב בו ישראלים יכולים להינשא רק על פי התפיסה האורתודוקסית, וכי צריך לאפשר נישואים אזרחיים עבור אנשים שיחפצו בכך.

 

ברק: תחבורת ציבורית בשבת- לשכבות המצוקה


ראש הממשלה הבהיר בנאומו כי אין בכוונתו להפעיל תחבורה ציבורית בשבת בכל הארץ, אלא באופן נקודתי בשכונות של שכבות המצוקה ועולים חדשים. "חייבים לאפשר לאזרחים שאין להם מכונית להשתמש בתחבורה ציבורית", הדגיש ברק והוסיף: "הכל יעשה בדרכי נועם".

בנוגע להפעלת טיסות שלן חברת אל-על בשבת אמר ברק כי חברת התעופה הלאומית לא תוכל לפעול לאחר הפרטה, אם לא תטוס בשבת.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by