בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
המנצחת הגדולה של האמי: הבית הלבן 
 
 
חדשות  נענע

הסדרה זכתה בלא פחות מ- 9 פרסים, בהם סדרת הדרמה הטובה ביותר, התסריט הטוב ביותר ובמאי הדרמה הטוב ביותר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הסדרה הבית הלבן היא ללא ספק הזוכה הגדולה בטקס הענקת פרסי האמי שנערך הלילה. הסדרה, שבקרוב תשודר גם בארץ בערוץ 3 בכבלים, זכתה בלא פחות מ- 9 פרסים, בהם סדרת הדרמה הטובה ביותר, התסריט הטוב ביותר, במאי הדרמה הטוב ביותר ושחקן ושחקנית המשנה הטובים ביותר.
 
הבית הלבן, של אן.בי.סי, שברה שיא בטקס פרסי האמי כסדרה שיצאה עם מירב הפרסים לאחר עונת שידור אחת, ושברה את השיא הקודם של אי. אר ובלוז לכחולי המדים, שהצליחו לסחוף שמונה פרסים לאחר עונה שידור ראשונה.

המתחרה העיקרית של הבית הלבן, הסופרנוס של HBO הסתפקה בפרסים בקטגוריות פחות חשובות, אם כי ג`יימס גנדולפיני (טוני סופרנו) זכה בפרס שחקן הדרמה המצטיין.


 
 
גנדולפיני אמר ש"זה לא נחמד להיות השחקן היחיד שזכה בפרס מצוות הסופרנוס" והוא היה רוצה שהם יצליחו יותר. במאי הבית הלבן, תומאס שלאמה, שזכה בפרס במאי הדרמה הטוב ביותר, אומר מנגד כי אין כל יריבות בין שתי הסדרות ובשתיהן "אנחנו הולכים לעבוד וקורעים את התחת".

הפתעה נוספת - בקטגורית הקומדיות. הסדרה הקומית וויל וגרייס, של אן.בי.סי זכתה בתואר הקומדיה המוצלחת ביותר, כשהיא עוקפת באלגנטיות מועמדות מבטיחות כמו חברים ופרייזר. הסדרה, המספרת על בחור גיי שגר עם ידידתו הסטרייטית, שזו בסך הכל העונה השנייה לשידורה, זכתה גם בפרסים המכובדים של שחקן המשנה ושחקנית המשנה הטובים ביותר עבור מגאן מולאלי ושין הייס.

"כגיי סוף סוף מצאתי בחורה שאני רוצה לישון איתה" אמר אחד ממפיקי התוכנית, מאט מוטצ`אניק, כשהוא אוחז את פסלון האמי בדמות אישה האוחזת את הגלובוס בידיה.

הרגע המרגש ביותר היה, ללא ספק, כשמייקל ג`יי פוקס הוכרז כשחקן הטוב ביותר לסדרה קומית עבור הסדרה "ספין סיטי" אותה עזב בשל מחלת הפרקינסון ממנה הוא סובל. כשהוכרז פוקס כזוכה קם הקהל כולו על רגליו והריע לפוקס.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by