בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הערכות: ברק נערך להקדמת הבחירות 
 
 
חדשות  נענע

שרון חוזר ומדגיש כי הליכוד לא יצטרף לממשלת אחדות. יפגש היום עם בן אליעזר ל"פגישה בן חברים"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
במערכת הפוליטית הולכת וגוברת התחושה כי ברק מתכונן לבחירות. על פי ההערכות ברק מעוניין לנסות ולמצות את המו"מ עם הפלסטינים בשבועות הקרובים - ולהכריז על בחירות תוך חודשיים.
 
ההערכות הן כי רעיון ממשלת האחדות סביב הרפורמה האזרחית לא יצלח, נוכח התנגדות הן בליכוד והן במפלגת העבודה לרעיון האחדות.

השר יוסי ביילין שב והצהיר היום כי הוא מתנגד לרעיון האחדות. בראיון לקול ישראל הוסיף ביילין כי חוגים נרחבים במפלגת העבודה מתנגדים לשיתוף הליכוד בממשלה.

מאחר וללא ממשלת אחדות יקשה על ברק להקים קואליציה יציבה עד לפתיחת מושב החורף של הכנסת, צפוי ברק להכריז על הקדמת הבחירות תוך מספר שבועות, עם או בלי הסכם עם הפלסטינים.

שר התקשורת, בנימין (פואד) בן אליעזר צפוי להיפגש הערב עם יו"ר הליכוד, אריאל שרון. בן אליעזר נשלח, ככל הנראה, על ידי ברק בכדי לגשש את אפשרות ממשלת האחדות אצל שרון, אולם שרון אומר כי מדובר ב"פגישה בן חברים".

שרון הוסיף כי בכוונתו לשוח עם בן אליעזר במועד להקדמת הבחירות וכי בכל מקרה "הליכוד לא יצטרף לממשלתו הכושלת של ברק, אך יציע לבחון במשותף עם ישראל אחת את רעיון הקדמת הבחירות בהסכמה".

ראש הממשלה, אהוד ברק, העושה כעת את דרכו חזרה לארץ מניו יורק, צפוי לזמן אף הוא את שרון לפגישה עדכון מדיני ולדיון ברעיון הרפורמה האזרחית, ולבדוק אם קיימת אפשרות כלשהי לממשלת אחדות עם הליכוד.
 

ידיעות קודמות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by