בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
גור ובוש ממשיכים לרוץ צמוד 
 
 
חדשות  נענע

שלושה סקרים שפורסמו היום מורים על יתרון של אחוז בודד -החסר כל משמעות סטטיסטית - לאחד המועמדים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
המועמדים לנשיאות ארצות הברית, אל גור וג`ורג` ו. בוש, ממשיכים לרוץ צמוד במירוץ לבית הלבן.
 
שלושה סקרים - מטעם המגזין טיים, רשת ה-NBC ומכון הסקרים גאלופ - מורים על פער של אחוז בודד בין שני המועמדים. הסקרים של המגזין טיים ושל רשת ה-NBC מורים על יתרון של אחוז אחד לסגן נשיא ארצות הברית המכהן, אל גור, בקרב המצביעים המתכוונים להגיע לקלפי ביום הבחירות - בעוד בסקר גאלופ נרשם פער של אחוז אחד לטובת מושל טקסס, ג`ורג` ו. בוש.
 

מלחמת התעמולה: הרפובליקנים אגרסיביים יותר

סקר משותף לרשת ה- CNN ולעיתון USA Today, שפורסם אתמול (ראשון), הורה על יתרון של שלושה אחוזים לטובת המועמד הדמוקרטי אל גור, אך כיוון שהפער נמצא בתחום הסטייה הסטטיסטית - הרי שהוא חסר משמעות כמעט.

במטה הרפובליקני נשמו לרווחה לנוכח השוויון המסתמן בסקרים, שבועיים בלבד לאחר המהפך שחולל גור בסקרים, בעקבות הנאום המוצלח שנשא בפני הועידה הדמוקרטית.

גור יצא בתשדיר תעמולה בן 30 שניות, המדגיש את תמיכתו ב`חוק זכויות החולה`, המעניק לאזרחים את הזכות לתבוע ארגוני שירותי בריאות, שמתנערים מאחריותם למצבו הרפואי של החולה.

מטה הבחירות של בוש, לעומתו, בחר בקו אסטרטגי אגרסיבי יותר ותקף את אמינותו של אל גור. "אל גור מבטיח רפורמה פיננסית. האם אני יכולה להאמין לו?", שואלת כוכבת התשדיר הרפובליקני.

 
 

העימותים הטלוויזיוניים: בוש מתקפל

מקורות פוליטיים אומדים את הוצאות מטה בוש על תשדירי טלוויזיה עד כה בכ-20 מיליון דולר. בפלורידה לבדה - בה מכהן אחיו של בוש, ג`ב, כמושל ושמסתמנת כשדה הקרב המרכזי של מלחמת התעמולה - הוציאו הרפובליקנים בסביבות שני מיליון דולר על תעמולה בטלוויזיה המקומית.

בתוך כך נודע כי לאחר המהלומות שספג מהתקשורת המקומית עקב סירובו לקיים יותר מעימות טלוויזיוני אחד, נסוג המועמד הרפובליקני ג`ורג` ו. בוש מעמדתו וכעת, עושה רושם, הוא מוכן להסכים לשלושה עימותים, בהם מעוניין יריבו אל גור, שיכול - לדעת מומחי תקשורת - רק להרוויח מהם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by