בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בש"ס נערכים לפינוי מאהל דרעי בהסכם 
 
 
חדשות נענע 

- הוסכם עקרונית על מעבר למבנה באזור התעשייה הסמוך לכלא; הרב פנחסי מאיים במלחמת אחים אם יפונו אנשי דרעי בכוח

 
 
 
 
 
 
 
 
 

הרב אורי זוהר מנהל משא ומתן עם ראש עיריית רמלה, יואל לביא, על פינוי `כיכר דרעי` - ובה מאחז האוהלים וישיבת `שאגת אריה` - כדי למנוע את ביצוע צו ההריסה, שהוציאה העירייה בשבוע שעבר, ושעשוי להבעיר את השטח. לביא אמר אמש שהסכים עקרונית עם אורי זוהר על מעבר למבנה באזור התעשייה הסמוך לכלא.
 
בש"ס הגיבו בזעם על דבריו של שר המשפטים יוסי ביילין, שקרא לפנות את מאהל המחאה - ואף להשתמש בכוח, אם יידרש הדבר. מזכיר מועצת החכמים של ש"ס, רפאל פנחסי, איים אמש ש"אם הם (שרי הממשלה) רוצים מלחמת אחים, שיפנו את המאהל בכוח". יו"ר ש"ס, אלי ישי, אמר אתמול ש"כל הפעילות שם חוקית. אנשים מבטאים את הצער והכאב שלהם בשערי הכלא. איפה הדמוקרטיה? אסור למחות?".
 

דרעי יזכה למזון בהכשר בית יוסף

העיתון "מעריב" מדווח כי השר ביילין חזר בו מכוונתו לפנות את המאהל. "כל עוד הפעולה שם היא חוקית", אמר שר המשפטים, "אפשר להשלים אתה".

בתוך כך נודע, כי האסיר אריה דרעי יזכה בתוך מספר ימים לאכול מזון בהכשר בית יוסף. עד כה ניזון דרעי בכלא בעיקר מפירות, אך אמש (שני) קיבלה הוועדה המיוחדת בשב"ס לענייני דרעי את ההחלטה שתאפשר לו להעשיר את התפריט בבשר. דרעי הוא האסיר הראשון בכלא הזוכה לקבל אוכל בהכשר לפי בקשתו.
 
 

ידיעות קודמות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by