בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ישראל הסכימה לדון בריבונות בינלאומית בהר הבית 
 
 
חדשות נענע 

למרות האווירה הפסימית בקרב פמליית ראש הממשלה, טען אמש מקור ישראלי בכיר כי ערפאת נכון לפתוח במשא ומתן מעשי על ההסדרים בהר הבית. בכירים בישראל אחת: עד אשר לא ימצה ברק את הערוץ הפלסטיני, לא ייפתחו כל מגעים קואליציוניים

 
 
 
 
 
 
 
 
 

ישראל מסכימה לדון בהצעתו של יו"ר הרשות הפלסטינית, יאסר ערפאת, בנושא ריבונות בינלאומית בהר הבית. לפי הצעה זו, גוף משותף למועצת הביטחון של האו"ם ולליגה הערבית יופקד על הריבונות באיזור.
 

על פי ההצעה, שעדיין נמצאת בשלבי גיבוש, תופקד הסמכות השיפוטית בהר הבית בידי ערפאת, שישמש גם בתפקיד שומר המקומות הקדושים לאיסלאם.

הריבונות על הכותל המערבי תהיה בידי ישראל, והסדרי הניהול היומיומי יידונו עם הפלסטינים.

מעיתון "הארץ" נמסר כי ראש הממשלה, אהוד ברק, הכחיש פרסומים אלו, ואמר כי אף ראש ממשלה ישראלי לא ימסור לעולם את הריבונות על הר הבית לפלסטינים, מאחר כי מקום קדוש זה הוא "עוגן יסודי בהוויתינו היהודית והציונות".

יש לציין כי למרות האווירה הפסימית בקרב מקורבי ברק למו"מ, טען אמש מקור בכיר כי ערפאת נכון לפתוח במשא ומתן מעשי על ההסדרים בהר הבית.

בכירים בישראל אחת סבורים כי עד אשר לא ימצה ברק את הערוץ הפלסטיני, לא ייפתחו כל מגעים קואליציוניים. עוד נמסר כי ראש הממשלה יחל במגעים להקמת ממשלה חדשה באמצע אוקטובר, כשבועיים לפני סיומה של פגרת הכנסת.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by