בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ברק חותר להקמת ממשלה צרה 
 
 
חדשות  נענע

ראש הממשלה אומר היום בישיבת שרי "ישראל אחת" כי רק אם לא יושג הסכם הוא יחתור להקמת ממשלת אחדות; בינתיים בעקבות הביקורת על תוכנית "המהפיכה החילונית" מתכוון ברק להתחיל ביישום הסעיפים שאינם דורשים חקיקה בכנסת

 
 
 
 
 
 
 
 
 


ראש הממשלה, אהוד ברק, ינסה להקים ממשלה צרה של חמישים חברי-כנסת עם תמיכה חיצונית של עשרה חברי-כנסת מהמפלגות הערביות.
 
בישיבת שרי "ישראל אחת" שכונסה היום אחר-הצהרים (שלישי) הוסיף ברק שבתקופה הקרובה עומדות שתי אפשרויות על הפרק: הראשונה- הקמת ממשלה צרה שתכהן עד להשגת הסכם עם הפלסטינים. לאחר סיום פרק זה לדבריו יש צורך במשאל-עם או בבחירות. האפשרות השנייה במידה ולא יושג הסכם היא נסיון להקמת ממשלת אחדות.

שרון אמר הערב בתגובה כי רעיון האחדות היה תעלול של ראש הממשלה מלכתחילה. "אין מקום לממשלת אחדות, יש מקום לבחירות- ושעה אחת קודם", הדגיש רובי ריבלין.
 

ראש הממשלה יאיץ את יישום 'המהפיכה החילונית'

בעקבות הביקורת מתוך ישראל אחת על תוכניתו של ברק למהפיכה חילונית, מתכוון ברק להאיץ את יישומה, לפחות בסעיפים שאינם דורשים חקיקה בכנסת- בה עדיין אין לו רוב.

בין היתר מתכוון ברק לפעול לביטול סעיף הלאום בתעודת הזהות, הפעלת קווי אוטובוס בשבת לבתי חולים ולמקומות בילוי. כמו כן תובא בקרוב לאישור הממשלה התוכנית להפרטת חברת התעופה אל-על.

בראיון לערוץ הראשון חזר ברק על כוונתו להפעיל תחבורה ציבורית בשבת. "חשוב שההמונים, שנוסעים למשחקי הכדורגל בשבת יוכלו לנסוע שלא במוניות, והדבר נכון גם לגבי אימהות חד הוריות, קשישים ועולים", דברי ראש הממשלה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by