בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הנאסד"ק עולה לראשונה מזה 3 ימים 
 
 
חדשות נענע

מדד מניות הטכנולוגיה המוביל רושם עליות של %1.3; גם הדאו-ג'ונס עולה ב-%0.26

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מגמה של עליות שערים בבורסות ניו-יורק. מניות הטכנולוגיה הובילו את עליית מדד הנאסד``ק שעולה לראשונה מזה שלושה ימים, ב-%1.3 לרמה של 3946 נקודות. הדאו ג`ונס רושם אף הוא עליה, של %0.26 לרמה של 11224 נקודות.
 
בגיזרת מניות הטכנולוגיה בולטת עליית המנייה של אינטל ב-%0.3, המנייה של Qualcomm עולה ב-%8.4, ומניית סן מיקרוסיסטמס מתחזקת של %3.

הדאו עולה בשיעור מתון יותר, כשאת המגמה מובילה ג`יי.פי מורגן, שעולה ב-%2.9, ו-IBM, שעולה בכ-%HP .2 לעומתן, שנחלשת זה היום השני ברציפות, מאבדת %1.75.

למרות העליות במניות הטכנולוגיה, אי אפשר להתעלם מההשפעה השלילית של העלייה במחירי הנפט. אנליסטים אומרים שלא צריך ללכת שולל אחרי העלייה הנוכחית שנרשמה בנאסד``ק, מכיון שצפויים פרסומי הדו``חות לרבעון שבין יולי לספטמבר, שבהם יתכנו פרסומים מאכזבים לגבי חלק מהחברות.

במניות הישראליות נרשמות בעיקר עליות. ביניהן בולטת המניה של אלקטרוניק פיול שמזנקת ב-%22. עוד בגזרת הטכנולוגיה עולה אשד רובוטיק ב-%6.6.

חברת האחזקות ארית רושמת עליה נאה של %13.6 זאת לאחר שהודיעה היום כי היא קונה ב-2 מיליון דולר את חברת טקסיס, המייצרת סימולטורים למערכות הביטחון. בתחילת המסחר היום הגיבה המניה בירידה של %5.3.

מניית החברה מדיסאל קופצת ב-%17.2 ואילו מניית לנאופטיקס נחלשת ב-%5.8.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by