בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
זעם בסיעות הערביות על הכוונה לסגור את מחצבת כינרת 

זעם בסיעות הערביות על הכוונה לסגור את מחצבת כינרת

 
 
חדשות  נענע

סיעת "חדש" תיזום הצעת אי-אמון בנושא; טיבי מאיים להצביע נגד ברק; עובדי המחצבה הפגינו הבוקר מול עריית נצרת עילית; ועדת הפנים של הכנסת תקיים היום דיון דחוף בנושא

 
 
 
 
 
 
 
 
 
וועדת הפנים של הכנסת תקיים היום (רביעי) דיון דחוף בנושא סגירת מחצבת כינרת. הדיון יערך ביוזמת רפי אלול המשמש כיועץ לעניני רווחה וחברה של ראש הממשלה.
 
סיעת "חדש" הודיעה מוקדם יותר כי היא מתכוונת ליזום הצעת אי אמון בראש הממשלה עם תום פגרת הכנסת, זאת על רקע כוונות לסגור את מחצבת כינרת.

ב"חדש" אומרים שאדישות ראש הממשלה לבעיות התעסוקה בישובים הערבים מעוררת יאוש משלטונו. חבר הכנסת אחמד טיבי הצהיר כי כי יצביע נגד הממשלה ויגרום להפלתה אם לא יימצא פיתרון לבעית העובדים, שרובם ערבים.

עובדי המחצבה הפגינו הבוקר סמוך לבית העירייה בנצרת עילית, במחאה על כוונת העירייה לסגור את המחצבה. מגלי צה"ל נמסר כי סגן ראש העירייה, דני חנינה, מתכוון להגיש תלונה במשטרה נגד מארגני ההפגנה בטענה שהם מסיתים נגד ראש העירייה, מנחם אריאב, כאשר הם מכנים אותו: "גזען וגוזל אדמות". הוא הדגיש כי העירייה לא תחזור מתוכניתה לסגור את המחצבה. "לא אתמוך בממשלה אם פרנתם של העובדים לא תובטח. אני לא נמצא כדי לתמוך בברק", דברי טיבי.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by