בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
נטסקייפ מציגה: חבילת שירות לעסקים קטנים 

נטסקייפ מציגה: חבילת שירות לעסקים קטנים

 
 
רויטרס

חבילת השירות כוללת בין השאר חדשות עסקים, יישום דומה ל-ICQ המותאם לבעלי עסקים ורישום ב'דפי זהב' של America Online

 
 
 
 
 
 
 
 
 
נטסקייפ צפויה להציג היום (רביעי) שירות חדש המסייע לעסקים קטנים להפוך מקוונים.
 
השירות החדש, המכונה נטביזנס (Netbusiness), מציע גישה אישית וקהילתית שתסייע לעסקים קטנים במאמץ המקוון - החל מיצירת נוכחות מקוונת ומשיכת לקוחות וכלה בביצוע עסקאות עם ספקים וצרכנים.
 

השירות יצורף ל-Netscape 6.0

נטביזנס יהיה נגיש דרך יישומים שונים של American Online, ביניהם ,AOL.COM ,CompuServe Digital City ושירות ההודעות הפופולרי ICQ. כמו-כן השירות יצורף לגרסה החדשה של הדפדפן Netscape 6.0, שעתיד לצאת בסתיו הקרוב.

"לב האתר הוא לסייע לעסקים להפוך מקוונים", אומר פרד סינגר, סגן נשיא בכיר לעסקים קטנים בנטסקייפ. "מבין העסקים הקטנים רק שליש נמצאים על הרשת. מה ש-America Online עשתה לצרכנים, אנחנו מנסים לעשות לעסקים קטנים. אף אחד לא עשה את התמהיל הנכון בין תוכן ושירותים. אנחנו הולכים בדרך גדולה, ויש לנו את המשאבים לעשות את זה".

בין מרכיבי השירות: My Industry - חדשות עסקים ודו"חות מחקר לשימוש הגולשים; Netbusiness Card - שם בעלי עסקים יכולים לשלוח דפי מידע ולהשתלב ב`דפי זהב` של America Online; My Life - מידע על תרבות, פנאי וסגנון חיים; ויישום דומה ל- ICQ המותאם לבעלי עסקים שמאפשר לצרכנים ולעסקים לתקשר זה עם זה בזמן אמת, כשהם מחוברים לשירות.


 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by