בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מחריפה המחאה על מחירי הדלק באירופה 
 
 
חדשות נענע 

במדינות רבות באירופה צפויים שיבושים קשים בשל המחסור בדלק וחסימת כבישים בידי נהגי משאיות ואיכרים. בבריטניה אזל הדלק ב-75 מהתחנות ותוך מספר ימים צפוייה להיפגע פעילותם הסדירה של אוטוסים ורכבות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
לאחר חמישה ימים מאז תחילת ההפגנות הסוערות כנגד עליית מחירי הדלק באירופה, הצטרפו למאבק גם איגודי הנהגים בנורווגיה, פולין, אירלנד ושוויץ. משבר חמור במיוחד צפוי בבלגיה, שם חסמו מובילי הדלק את הכניסות לנמל אנטוורפ, הנחשב לשני בגודלו באירופה.
 

מסוכנות רויטרס נמסר כי במדינות רבות באירופה צפויים שיבושים קשים בשל המחסור בדלק וחסימת כבישים בידי נהגי משאיות ואיכרים המביעים את זעמם על ההתייקרויות.

מעיתון "הארץ" נמסר כי הפגיעה החמורה ביותר היא בבריטניה: ב-75 אחוז מתחנות הדלק במדינה אזל הדלק, ותוך מספר ימים צפוייה להיפגע פעילותם הסדירה של אוטוסים ורכבות. כבר בימים אלו נרשמו שיבושים באספקת מזון באזורים הכפריים בצפונה ובדרומה של המדינה.

גם במערכת הבריאות בבריטניה הוחלט על הכרזת כוננות גבוהה, וניתוחים שאינם דחופים - מבוטלים.

יש לציין כי הממשלה זוכה לביקורת נוקבת מצד התקשורת המקומית והאופוזיציה. הטענה היא כי הממשל פעל באזלת-יד, והבטיח הבטחות סרק על סיומו הקרוב של המשבר. מחשש לנזק תדמיתי, הורתה הממשלה לנהוג ביד רכה כלפי המפגינים, אך לעת עתה לא השיגה כל תוצאות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by