בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
רובינשטיין: ערביי ישראל -אזרחים שווים בזכות ולא בחסד 
 
 
חדשות נענע 

היועץ המשפטי לממשלה יוצא נגד ההתקפות על החלטתו לפתוח בחקירה נגד ח"כ בארכה. ועדת המעקב של ערביי ישראל דורשת להדיח את ניצב אליק רון

 
 
 
 
 
 
 
 
 
היועץ המשפטי לממשלה, אליקים רובינשטיין, דוחה את ההתקפות על החלטתו לפתוח בחקירה נגד ח"כ בארכה. רובינשטיין אומר הבוקר (חמישי) כי "חלילה למנהיגות הערבית לשחק באש. כולנו באותה סירה ואין לאיש זכות להציף אותה".

רובינשטיין מדגיש כי ערביי ישראל הם אזרחים שווים "בזכות ולא בחסד" ושוויון אומר "שוויון בזכויות ושוויון בחובות".
 

ועדת המעקב העליונה של ערביי ישראל, שהתכנסה אתמול (רביעי) בערב בכפר מנדא בעקבות החלטת המשטרה לחקור את חה"כ מוחמד בארכה, הביעה תמיכה בלתי מסוייגת בחבר הכנסת, שהתקבל בתשואות.

חברי הוועדה החליטו לפנות בתביעה אל השר לביטחון פנים, שלמה בן-עמי, בכדי שזה ידיח את מפקד המחוז הצפוני במשטרה, ניצב אליק רון. יו"ר הוועדה, מוחמד זידאן, אמר כי "רון הסית נגד ברכה והמנהיגות הערבית. יש להעמידו לדין על הסתה".

מעיתון "הארץ" נמסר כי חברים אחדים בוועדה קראו בדיון לפעול למען הפלת הממשלה, וזאת, בשל מה שהם מכנים "קשר השתיקה למרות ההסתה נגד הציבור הערבי".

חה"כ עבדל מאלכ דהמשה אמר כי שוטרים שיבואו להרוס בתים במגזר הערבי - ייפגעו. "שוטרים שבאים להרוס בתים ולפגוע בנו, זכותנו להגן על עצמנו ולפגוע בהם".

יש לציין כי דברים דומים אמר בארכה בשבוע שעבר, דבר שהביא להחלטה לפתוח נגדו בחקירה.
 

ידיעות קודמות:

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by