בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
העצומה לשחרור דרעי - 28 ח"כים חתמו  
 
 
חדשות נענע 

לבד מ-17 חברי הכנסת של ש"ס, חתמו על העצומה חמישה חברי כנסת מהליכוד, המפד"ל וסיעת ישראל ביתנו. ששת הח"כים האחרים ביקשו לשמור על עילום שם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
28 חברי כנסת חתמו על עצומה הקוראת לנשיא המדינה משה קצב ולשר המשפטים יוסי ביילין לשחרר את יו"ר ש"ס לשעבר, אריה דרעי, לאלתר. על מבצע החתמת הח"כים ניצח חבר הכנסת רחמים מלול מש"ס.
 
לבד מ-17 חברי הכנסת של ש"ס, חתמו על העצומה: חבר הכנסת דני נווה מהליכוד; חברי הכנסת נחום לנגנטל, הרב דרוקמן ויגאל ביבי מהמפד"ל; ואליעזר כהן מהאיחוד הלאומי. כמו כן, חתמו על העצומה שישה ח"כים, שביקשו לשמור על עילום שם. עיתון "הארץ" מדווח כי מלול הסכים לגלות רק שהחותמים משתייכים לסיעות ישראל אחת, הליכוד, ישראל ביתנו, המפד"ל ויהדות התורה.
 

שינוי: כל חתימה - מסמר בארון המתים של שלטון החוק

"אנו סבורים כי יש להטות אוזן קשבת לתחושות העמוקות כל כך והכנות כל כך של מאות אלפים מאזרחי ישראל, הרואים בדרעי מנהיגם ובסבלו - סבלם", נכתב בעצומה. "למען אחדות החברה בישראלי ואיחוי השסעים בה, אנו סבורים כי שחרורו של דרעי ממאסרו יהיה צעד אמיץ, נבון וצודק".

חברת הכנסת יהודית נאות משינוי אמרה ש"דרעי הוא עבריין שגנב כספי ציבור לכיסו, רימה ולקח שוחד ועליו לשלם את העונש במלואו, כמו כל שודד או גנב בשוק". "כל חתימה", אמרה נאות בהתייחס לחתימות חברי הכנסת על העצומה, "היא מסמר נוסף בארון המתים של שלטון החוק בישראל".

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by