בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש חטיבת מחקר באמ"ן: החיזבאללה מתכנן פיגועים בלב ישראל 
 
 
חדשות נענע 

הארגון עובד בשיתוף פעולה עם החמאס, הג'יהאד האיסלאמי והנהגת איראן, אומר תא"ל עמוס גלעד

 
 
 
 
 
 
 
 
 

החיזבאללה לא ויתר על כוונתו להשמיד את מדינת ישראל וכעת מתרכז בתוכנית טרור שיטתית וכוללת בתוך ישראל. כך קובע ראש חטיבת המחקר האמ"ן, תת אלוף עמוס גלעד. גלעד אמר את הדברים אמש (רביעי) במהלך הדיון בבית המשפט העליון בבקשתם של מוסטפה דיראני והשייח עובייד להשתחרר ממעצר מנהלי.
 
העיתון "ג`רוזלם פוסט" מדווח כי גלעד דחה בתוקף את טענת פרקליטם של דיראני ועובייד, לפיה השניים אינם שייכים לחיזבאללה ואינם מהווים איום עוד על מדינת ישראל ועל צה"ל, מאז נסיגת צה"ל מלבנון. גלעד אמר שארגון החיזבאללה תופס עדיין את ישראל כשטן ועובד בשיתוף פעולה מלא עם איראן. יש לנו את כל ההוכחות הדרושות לתוכניות החיזבאללה, הוסיף גלעד.
 

גבול הצפון שקט - אך החיזבאללה מתחמש

לפי גלעד, על אף שאין פעולות איבה בגבול הצפון כרגע, החיזבאללה בונה תשתית עצומה ומדאיגה. בין השאר, אומר גלעד, בונה החיזבאללה יכולת ארטילריה שיכולה לגרום לנזקים משמעותיים לצפון.

עוד אמר גלעד כי החיזבאללה מתרכז כעת בתכנון פעולות טרור בלבה של ישראל. הם מאמנים טרוריסטים בלבנון ובאיראן ומפתחים קשרים קרובים עם החמאס והג`יהאד האיסלאמי, אמר גלעד לחמשת השופטים שישבו בדין.

גלעד תיאר את עובייד כמנהיג כריזמטי, שיכול לשלהב את ההמונים ולשדל את תומכיו לפיגועי התאבדות. אם ישוחררו, מעריך גלעד, יחזרו דיראני ועובייד לעמדות הנהגה בחיזבאללה.

 
 

ידיעות קודמות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by