בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
משרד התקשורת פתח את שירות הצפייה בתשלום לכל ערוצי הטלוויזיה 
 
 
חדשות נענע 

עד כה יכלו להשתמש בשירות זה רק חברות הכבלים. כעת יוכלו כל ערוצי הטלוויזיה לעניין את הצופה בסרטים או ארועים חיים בתשלום כפי שהדבר נעשה באנגליה בהצלחה יתרה

 
 
 
 
 
 
 
 
 

שר התקשורת, בנימין (פואד) בן-אליעזר, חתם היום על היתרים להפעלת שירותי צפייה בתשלום לסרטים או לאירועים חיים, הניתנים למנוי לפי בחירתו במחיר נקוב. כך יוכלו כל ערוצי הטלוויזיה להציע שירות זה ולא רק חברות הכבלים.
 
מעתה יוכל הצופה הישראלי לרכוש בלחיצת כפתור או באמצעות הזמנה טלפונית סרטים חדשים הניתנים למנוי לפי בחירה במחיר מסוים (PPV = Pay-Per-View ו- NVOD= Near Video On Demand).

בכך מרחיב משרד התקשורת את האפשרויות הבחירה העומדות בפני הצרכן, אשר התאפשר לו עד עתה לרכוש שירות זה מחברת הלווין "YES" ומחברת "תבל" בכבלים בלבד (הום סינמה).

ההיצע לצרכנים ישמש מקור תחרות הן לחברות הכבלים והן לחברת לווין להביא סרטים חדשים יותר באיכות גבוהה.

יש לציין כי שירות צפייה בתשלום על פי היתר זה אינו כולל שידור סדרות טלוויזיה מכל סוג שהוא. השירות לא אמור לפגוע בהיקף השידורים הניתנים היום למנוי. המחיר לסרט, לא יעלה על סכום של 17 ש"ח, כולל מע"מ.

משרד התקשורת גם קבע כי 2.5 אחוז מההכנסות של שירות זה יועברו ע"י חברות הכבלים לקרן לעידוד הפקות מקור בכבלים. במסגרת השירות, לפחות שני שליש מהסרטים הישראלים החדשים שיוצעו לקהל יוקרנו בשירות ה- PPV, וזאת בכדי להגדיל את חשיפת הפקות המקור הישראליות ולעודדן.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by