בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
יום תחרויות ראשון מאכזב לספורטאים הישראלים בסידני 
 
 
חדשות נענע 

הקלע אלכס דנילוב, שהיה מועמד למדליה נפסל בתחרות הקליעה ברובה אוויר. בבריכה לא הצליחו טל שטריקר, ורד בורוכובסקי, עדי ביכמן ונבחרת השליחים לעבור את שלב המוקדמות, עם זאת הצליחו השליחים לקבוע שיא ישראלי חדש במקצה ל-100 מטר חופשי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הקלע אלכס דנילוב נפסל לפנות בוקר בתחרות הקליעה ברובה אוויר לאחר שנתגלתה תקלה ברובה שלו. דנילוב, אחד משני הקלעים של ישראל, היה הקלע היחיד שנפסל בתחרות.
 
לפני שנפסל השיג דנילוב תוצאה מאכזבת של 547 נקודות, שאלמלא נפסל הייתה מדרגת אותו במקום ה-23 בלבד. דנילוב, שזכה באליפות אירופה האחרונה היה אחד המועמדים הרציניים לזכייה במדליה במשלחת הישראלית.

בבריכת השחיה נקודת האור לישראל היו השחיינים במקצה השליחים ל- 100 מטר חופשי, שקבעו שיא ישראלי חדש כשסיימה בזמן של 03:22.06 דקות.

עם זאת הגיעה ישראל רק למקום ה- 14 ולא העפילה למשחה הגמר. השחיין הישראלי יואב ברוק אמר בסיום לגלי צה"ל : "התחרנו מול השחיינים הטובים בעולם. עשינו כל מה שביכולתנו ומבחינתנו זו תוצאה טובה".

שאר הנציגים איכזבו. השחיין טל שטריקר הגיע למקום ה- 32 מתוך 66 במוקדמות המשחה ל- 100 מטר חזה. שטריקר לא העפיל לשלבים הבאים לאחר שהשיג זמן של 01:03.99 דקות.

השחיינית ורד בורוכובסקי איכזבה במוקדמות המשחה ל- 100 מטר פרפר. בורוכובסקי סיימה בדירוג הכללי במקום ה- 19, כאשר קבעה זמן של 01:00.34 דקות. השחיינית עדי ביכמן לא הצליחה במוקדמות המשחה ל- 400 מטר בסגנון אישי מעורב, היא סיימה את המשחה במקום ה- 26.

הספורטאים הישראלים סיימו את הופעתם ביום הראשון של האולימפיאדה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by