בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ברק זועם על הביקורת שהטיח מופז בדיין 
 
 
חדשות נענע 

ראש הממשלה נזף ברמטכ"ל נזיפה קשה על הדברים הקשים שאמר בטקס החלפת סגני הרמטכ"ל. בלשכת ברק מעריכים שמופז מכין את עצמו להצטרפות לליכוד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש הממשלה, אהוד ברק, לא אהב את הדברים הקשים שאמר הרמטכ"ל, רב אלוף שאול מופז, על סגנו היוצא, האלוף עוזי דיין בטקס חילופי סגן הרמטכ"ל אתמול (שישי) בבוקר. בלשכת ברק סבורים כי מופז מכין את עצמו לפוליטיקה ולהצטרפות לליכוד. "מופז רצה שהדברים יגיעו לתקשורת מהר לכן אמר אותם בפורום הזה", אומרים בלשכת ראש הממשלה.
 
המתיחות בין ברק למופז הולכת וגוברת. אחרי דבריו של מופז על דיין נפגשו השניים. מחדשות ערוץ 2 נמסר כי בפגישה נזף ברק נזיפה קשה במופז. ברק הטיח במופז "אין לך סמכות להעיר בענייני המועצה לביטחון לאומי. ודאי שלא במקום כזה ובדרך כזו".

כזכור, במהלך הטקס, בנוכחות ברק, אלופי המטכ"ל, בני משפחות האלופים ועיתונאים, פנה מופז לדיין ואמר לו: "לא עמדת בסיכום בינינו. בשלב מסויים לא היה אפשר להמשיך ולעבוד יחד. האמון בינינו נשבר. לא אודה לך על שירותך - אודה לך רק אחרי שתפשוט מדים. אני מצטער שבניגוד לעמדתי את התפקיד הבא שלך לא תעשה בבגדים אזרחיים".

דיין אמר בתגובה: "מופז צריך לדעת גם לשמור על כבודו של אדם - וזה מתחיל בבית". גם ברק לא אהב את מה ששמע. "יש מקום ודרך לומר את הדברים - וזו לא הדרך או המקום. הרמטכ"ל צריך להתעלות מעל עצמו. זה לא צבא פרטי של אף אחד".

 

ידיעות קודמות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by