בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אלופים במטכ"ל: מופז עשה 'זובור' לברק ודיין 
 
 
חדשות נענע 

במטה הכללי של צה"ל מתקשים להתאושש מהמתקפה החריפה של הרמטכ"ל מופז על סגנו היוצא דיין וראש הממשלה ברק. אלופים על דברי מופז: "ביזיון", "איבוד עשתונות, "שבירת קודים" - ובמילה אחת: "זובור"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הדברים הקשים, שהטיח שלשום (שישי) הרמטכ"ל, רב אלוף שאול מופז, בסגנו היוצא, האלוף עוזי דיין, בטקס חילופי סגן הרמטכ"ל, ממשיכים לעורר תגובות חריפות. כבר בתום הטקס המביך מיהרו האורחים להסתלק וכעת משמיעים אלופי פורום מטכ"ל ביקורת נוקבת על מפקדם מופז בעקבות מה שמכונה בצה"ל "מופע האימים של מופז".
 
"הרמטכ"ל ביזה את צה"ל. במדינה מתוקנת הוא לא היה ממשיך בתפקידו אפילו דקה אחת", אמר אחד האלופים. "מעריב" מדווח כי אלופים רבים התקשרו לדיין והביעו "מבוכה, בושה ושאט נפש", מהדברים שאמר מופז ובדרך בה נאמרו.

"מופז עשה לדיין זובור במובן הכי מגעיל של המלה, זובור כזה שעל הרבה פחות ממנו מופז עצמו הדיח לפני כמה שבועות מפקד גדוד בהנדסה הקרבית", אמר אחד האלופים. "זה לא היה זובור בתוך היחידה אלא באירוע פומבי, ואם מופז היה קצין זוטר יותר בצבא היו מעיפים אותו מייד על כזה דבר".

אלופים אחרים אמרו כי מופז איבד את עשתונותיו, לא שמר על כבוד האדם ושבר קודים של התנהגות והגינות.

בלשכת ראש הממשלה טענו שמופז מכין את עצמו לקראת כניסה לפוליטיקה והשתלבות בליכוד. ברק ייפגש היום עם הרמטכ"ל וחברי פורום המטה הכללי של צה"ל בעקבות הדברים החריפים של מופז. במקור תוכננה הישיבה להתקיים ביום שני הבא ולעסוק רק בתקציב הביטחון אולם בעקבות הביקורת שהטיח מופז, החליט ברק להקדים את הישיבה כבר להערב.
 
 
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by