בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
נס טכנולוגיות קונה את סאפיינס אינטרנשיונל 

נס טכנולוגיות קונה את סאפיינס אינטרנשיונל

 
 
חדשות נענע 

החברה הישראלית נס טכנולוגיות המספקת שירותי טכנולוגיית מידע תקנה את סאפייס אינטרנשיונל בעסקה בשווי של 250 מיליון דולר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
סאפיינס אינטרנשיונל, ספקית עולמית של פתרונות עסקים אלקטרוניים ונס טכנולוגיות Ness Technologies ספקית פרטית של שירותי טכנולוגיית מידע, הודיעו על כניסתן להסכם למיזוג בין החברות

המיזוג בין שתי החברות ייצור ארגון בעל עוצמה לפתרונות טכנולוגיות מידע, עם פעילויות בינלאומיות חזקות ויותר מ-3000 עובדים. החברה המשולבת תציע קשת רחבה של שירותי מחשוב ופתרונות עסקים אלקטרוניים ל"כלכלה החדשה" על בסיס פתרונות, טכנולוגיות ומתודולוגיות ברמה עולמית.

המיזוג יקדם וירחיב את תחומי ההתמחות של החברה המשולבת בתחומים כמו ביטוח, בנקאות ושירותים פיננסיים, שרשרת האספקה וטלקומוניקציה.

לפי תנאי ההסכם, סאפיינס תקצה 2.1 מניות משותפות שלה עבור כל מניה מוקצית, משותפת ומועדפת של נס. במצטבר, סאפיינס תקצה כ- 40.9 מיליון מניות וכן אופציות ו- warrants המכסות כ- 16.2 מיליון מניות. עם השלמת המיזוג, בעלי המניות הנוכחיים של סאפיינס יהיו בעלים של כשליש ממניות החברה המשולבת, בעוד לבעלי מניות נס יהיו כשני שלישים.

הטרנזקציה צפויה להיסגר ברבעון הראשון של 2001, בכפוף לתנאי סגירה רגילים כולל אישורים רגולטורים ואישור בעלי המניות של שתי החברות.

ירון פולק, המשמש כעת כנשיא ומנכ"ל נס ואהרון פוגל, המשמש כעת כיו"ר דירקטוריון נס, ישמשו נשיא ומנכ"ל ויו"ר דירקטוריון בהתאמה של החברה המשולבת. דני פלק, המשמש כעת כנשיא ומנכ"ל סאפיינס, יהיה נשיא הפעילות הבינלאומית של החברה המשולבת. רון צוקרמן, כיום יו"ר דירקטוריון סאפיינס, יהיה חבר דירקטוריון בחברה המשולבת.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by