בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תלונות על עבירות מין נגד קטינים באינטרנט נגנזות בשל מחסור בכוח אדם 
 
 
חדשות נענע 

עד כה התלוננו כבר מספר קטינות שתמונותיהן התפרסמו באינטרנט כאילו הן זונות. המשטרה: אין לנו שוטרים שיודעים לגלוש

 
 
 
 
 
 
 
 
 
משטרת חיפה נמנעת מטיפול בתלונות על עבירות מין נגד קטינים באינטרנט בשל היעדר כוח אדם מקצועי. כך אומרים במשטרה בעקבות החלטה לגנוז תלונה של נערה כבת 16, ששמה ותמונתה הוצגו ברשת כאילו היא זונה.
 
אמה של הנערה סיפרה כי לפני מספר חודשים התקבלו בביתה מספר רב של שיחות טלפון מאלמונים אשר ביקשו לברר פרטים על שירותי המין שמעניקה, לכאורה, בתה.

 

תיק החקירה נגנז

"לאחר זמן קצר", סיפרה האם, "נודע לנו כי שמה, תיאורה ומספר הטלפון של בתי פורסמו באחד האתרים באינטרנט". זמן קצר אחרי כן התקבל בבית המשפחה מכתב ובו תמונה של הנערה, שנלקחה ככל הנראה מספר המחזור של בית הספר בו היא לומדת, ובצידה תצלום של אישה עירומה.

מיד לאחר קבלת המכתב, לפני יותר מחודשיים, מיהרו הוריה של הנערה לתחנת המשטרה והגישו תלונה. ואולם, למרות הפרטים הרבים שנמסרו, ובכלל זה החשד כי מישהו המקורב לבית הספר בו לומדת בתם עומד מאחורי המעשה, לא טופלה התלונה.

אתמול (ראשון) ניגשו ההורים כדי לנסות ולברר האם יש התקדמות בחקירה ואז נמסר להם כי תיק החקירה נגנז.

הבוקר פורסם על מקרה אחר, גם הוא באזור חיפה, שארע לקטינה בת 13, שפרטי הזיהוי שלה התפרסמו באופן דומה באינטרנט.
 
 

משטרת חיפה: חסר לנו כוח אדם מיומן

דובר מרחב חיפה, רפ"ק משה ניסן, אישר בתגובה כי אכן חל עיכוב בחקירת עבירות הנעשות באינטרנט בשל מחסור בכוח אדם מקצועי ומיומן המסוגל לחקור עבירות מסוג זה או לקבל מספקי האינטרנט פרטים על העבריינים.

בני משפחתה של הנערה שפרטיה פורסמו ברשת סיפרו כי מאז הפרסום סובלת בתם מבעיות חברתיות והיא אף מתכוונת לעזוב את בית הספר שבו היא לומדת ולעבור לבית ספר אחר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by