בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
עכשיו הפלסטינים משעים את השיחות 
 
 
חדשות  נענע

עד לקבלת הבהרות מראש הממשלה מדוע הכריז אתמול על פסק זמן בשיחות. הפלסטינים קוראים לאמריקנים: אל תגבשו הצעות גישור מבלי להתייעץ אתנו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יו"ר הרשות הפלסטינית, יאסר עראפת, החליט להשעות את השיחות עם ישראל, עד לקבלת הבהרות מצד ראש הממשלה, אהוד ברק, לסיבת ההודעה אמש על "פסק זמן" בשיחות עם הפלסטינים.
 
"הארץ" מדווח הבוקר (רביעי) כי גורמים מדיניים בכירים מותחים ביקורת על ראש המטה המדיני-ביטחוני, דני יתום, וטוענים כי הודעתו לתקשורת בדבר פסק הזמן בשיחות לא הייתה על דעת ראש הממשלה.

בתוך כך, אמר אתמול נשיא ארה"ב, ביל קלינטון, כי "אפשר לצפות לסימני ייאוש מדי פעם, אבל כל עוד הישראלים והפלסטינים חוזרים לתהליך השלום, אפשר לשמור על אופטימיות" לדבריו, שני הצדדים מתמודדים כעת עם הנושאים הקשים והאחרונים בתהליך השלום, בדרך להסכם קבע.

קלינטון עומד לכנס בימים הקרובים את יועציו ולהחליט אם בכוונתו להניח על השולחן נייר גישור אמריקני חדש, ואם המסמך יכלול רק את פירוט עמדות הצדדים והפערים ביניהן, או גם הצעות תיווך, כולל בנושא ירושלים, כפי שפורסם בימים האחרונים.

מקול ישראל נמסר כי הלילה שיגר עראפת איגרת לנשיא קלינטון ובו הוא מבקש מקלינטון שלא להעלות רעיונות חדשים לקידום המו"מ שאינם תואמים את החלטות 242 ו- 338 של מועצת הביטחון של האו"ם. עוד הובהר לקלינטון כי הפלסטינים חוששים מהמסמך ההולך ומתגבש ומזהירים כי כל הצעה הנוטה לצד הישראלי - תידחה על ידי העולם הערבי והמוסלמי, וכי הפלסטינים מצפים שארה"ב תתיעץ עמם לפני גיבוש ההצעות.



 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by