בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הזמר אלטון ג'ון: בוש יחזיר את אמריקה לימי הביניים  
 
 
רויטרס

ג'ון קרא לאמריקנים להצביע עבור אל גור. הזמר רוצה שגור ילבש ז'קט שלו בטקס ההכתרה. שרון סטון ורובין ויליאמס הביעו אף הם תמיכה בגור

 
 
 
 
 
 
 
 
 

כוכב הרוק אלטון ג`ון, בפריצתו הראשונה לחיי הפוליטיקה האמריקנית לאחר שלושה עשורים של הופעות בארצות הברית, מביע תמיכה ללא סייג בסגן הנשיא אל גור.
 
ג`ון, שהופיע בערב גיוס התרומות למען גור בעמק הסיליקון, פתח את ההופעה עם השיר "Your Song", ולאחריו פרס את משנתו הפוליטית: "מעולם לא הופעתי באירוע פוליטי לגיוס כספים, ואני אזרח אנגלי שמגיע לאמריקה כבר 30 שנה", אמר ג`ון לאילי ההון של מעוז ההיי-טק האמריקני. "אמריקה היתה מאוד טובה אליי".
 
"מאות מחבריי גרים כאן", המשיך ג`ון, שהופיע על הבמה עם פנסתר וללא נגנים נוספים. "אני מאמין גדול בסגן הנשיא", אמר ג`ון וטרח לנמק, באומרו, "דעותיו תואמות לחלוטין לשלי".

 
 
ג`ון (53) הבהיר כי "אינו רוצה שהמדינה הזו תחיה תחת (ממשלו של) ג`ורג` ו. בוש". "סגן הנשיא", הטעים ג`ון, "רוצה שהמדינה הזו תלך קדימה - ואם תצביעו עבורו, היא תלך קדימה". "אבל היא תחזור לחשכת ימי הביניים, אני חושש, אם תצביעו לבחור השני (ג`ורג` בוש הבן)".

לג`ון, שהופיע בהתנדבות בז`קט שחור רקום חוטי זהב, היה רק תנאי אחד לתמיכתו בגור: מועמד הדמוקרטים יהיה חייב ללבוש את הז`קט בטקס ההכתרה שלו לכהונת נשיא ארצות הברית.
 
"אני חושב שאתה הולך לנצח, מותק", ניבא ג`ון באוזני אל גור, לפני שפצח בהופעה בת שעה בפני 320 הסועדים, ששילמו 10000 דולר לארוחה.

באירוע, שבו נכחו גם שרון סטון ורובין ויליאמס, גויסו 3.25 מיליון דולר למערכת הבחירות הדמוקרטית.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by