בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ברק שוקל לבטל את חוק טל  
 
 
חדשות נענע 

ראש הממשלה זועם על הרבנים הראשיים, שחזרו בהם מתמיכתם בפירוק משרד הדתות ובמקביל הוא ממשיך לתכנן מהלכים נוספים במסגרת תוכניתו לסדר יום האזרחי החדש

 
 
 
 
 
 
 
 
 

ראש הממשלה אהוד ברק זועם על נסיגת הרבנים הראשיים מתמיכתם בפירוק משרד הדתות, אך נחוש להמשיך בתהליכי פירוק המשרד ואף שוקל לעצור את תהליך חקיקת חוק טל, להסדרת נושא גיוס תלמידי הישיבות.
 

מקור בכיר בלשכת ראש הממשלה אמר ל`ג`רוזלם פוסט` שעצירת חוק טל היא "אפשרות", לאור דרישות מרצ, שינוי וסיעת הבחירה הדמוקרטית - סיעות אותן הזכיר ברק כמועמדות להשתתף בממשלה האזרחית שהוא עשוי לכונן. "אולי התהליך החקיקתי יימשך, ואולי לא", אמר המקור.
 

הכל ייעשה בדיאלוג

לגבי פירוק משרד הדתות העריך המקור המקורב לראש הממשלה כי "כעת יהיה קשה יותר להוציא אל הפועל את פירוק המשרד. תמיכת הרבנים הראשיים נתנה לנו לגיטימציה נוספת", אך הבהיר, "ועדיין, ראש הממשלה נחוש בדעתו לבצע את המהלך, ואין ספק שדבר לא ישנה את דעתו". המקור הוסיף, ש"יש עדיין מנהיגים דתיים רבים שתומכים בפירוק".

לשכת ראש הממשלה סירבה להגיב באופן רשמי להודעתם של הרב בקשי-דורון והרב לאו כי הם חוזרים בהם מתמיכתם בפירוק משרד הדתות, או על נושא חקיקת חוק טל, והסתפקה בהודעה רשמית, לפיה ברק אינו שוקל לבטל דבר, וכי הכל ייעשה בדיאלוג.
 
 

ידיעות קודמות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by