בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ארצות הברית דוחה את הגשת מסמך הגישור 
 
 
חדשות נענע 

בממשל האמריקני מעריכי כי אין טעם להצעת גישור רשמית מכיוון שהפערים בין הצדדים גדולים מדי. פגישה בין ברק וערפאת לא נקבעה ולא ברור כלל אם תערך

 
 
 
 
 
 
 
 
 
נשיא ארה"ב, ביל קלינטון, החליט שלא להעביר בינתיים את הצעת הגישור האמריקנית לישראל ולרשות הפלסטינית. בדיון שנערך בשבוע שעבר בוושינגטון העריך צוות השלום האמריקני כי הפערים בין עמדות שני הצדדים עצומים וכי אין טעם להגיש הצעת גישור אמריקנית פורמלית.
 

"הארץ" מדווח כי קלינטון הנחה את עוזריו להכין טיוטה להצעת גישור, שלא תוגש לצדדים עצמם אך תשמש כבסיס לרעיונות שיועלו בצורה פחות מחייבת.

מזכירת המדינה האמריקנית, מדליין אולברייט, עדכנה את ראש הממשלה, אהוד ברק, בהחלטה של קלינטון. אולברייט הסבירה לברק כי מכיוון שמדובר בניסיון אחרון במהלך כהונתו של קלינטון מבקש הממשל לפעול בזהירות ולמצוא את דרך הפעולה המתאימה.

"מעריב מדווח כי בשיחות שלא לייחוס אומרים פקידים בממשל האמריקני כי "הסיכוי לפריצת דרך מדינית בתקופה הקרובה קטן ביותר, אם כי הנשיא עצמו לא ויתר על הסיכוי והוא ממשיך ללחוץ את יועציו".
 

לא נקבעה פגישה בין ברק לערפאתלמרות הדיווחים לפיהם היו אמורים ברק וערפאת להיפגש אתמול (שבת) או היום, הבהירו בלשכת ראש הממשלה כי פגישה כזו לא נקבעה ועדיין לא הוחלט אם לקיימה. ברק וערפאת לא נועדו מאז פסגת קמפ דיוויד לפני כחודשיים.

שר החוץ, שלמה בן עמי, תומך בקיום הפגישה כדי להעמיק את ההידברות והאמון בין הצדדים. מקול ישראל נמסר כי גם ערפאת טרם החליט האם הוא מעוניין להיפגש עם ברק והוא צפוי להחליט היום (ראשון). מקור פלסטיני אמר כי ערפאת יסכים להיפגש עם ברק אם תעשה עבודת הכנה שתבטיח כי הפגישה תניב תוצאות.
 
 

ידיעות קודמות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by