בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
האוניברסטיאות האמריקניות מגבות את נאפסטר 
 
 
חדשות נענע 

כמה מהאוניברסטאות המובילות בארצות הברית דחו את בקשתו של פרקליט להקת מטאליקה לחסום גישת הסטודנטים לשירות נאפסטר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
האוניברסיטאות האמריקניות המובילות מתייצבות מאחורי נאפסטר ודוחות את בקשת פרקליט להקת מטאליקה להחרים את שירותי הורדת השירים.
 
בתואנה שגישה חופשית למידע קודמת לזכויות היוצרים, דחו אוניברסיטאות מובילות בארצות הברית את דרישתו של פרקליט להקת מטאליקה לאסור על סטודנטים להשתמש בתוכנת נאפסטר.
 

מכתבים ל-12 אוניברסטאות

אתר האינטרנט ZDNet מדווח כי עורך הדין הווארד קינג - המייצג את להקת מטאליקה ואת ד"ר דרה במשפט זכויות היוצרים נגד נאפסטר - שלח מכתבים לכתריסר אוניברסיטאות בארצות הברית החודש וביקש מהן לאסור את הכניסה לאתר הורדת השירים הפופולרי ממחשבי הקמפוס.

"ל-MIT היסטוריה ארוכה של אספקת גישה לא מצונזרת לאינטרנט ולמערכים רבים של מקורות לפקולטה, לצוות ולסטודנטים", כתב ד"ר ג`יימס ד. ברוס, סגן נשיא האוניברסיטה לענייני מערכות מידע בתגובה למכתבו של קינג.

 
 

אוניברסיטת הארוורד מתלבטת

אוניברסיטת סטנפורד הודיעה, שתפעל אם תיודע לגבי מקרה ספציפי של הפרת זכויות יוצרים. כמה אוניברסיטאות מרכזיות, ובהן הארוורד היוקרתית, מסרו שיזקקו לפרק זמן כדי לגבש את עמדותיהן.

אוניברסיטאות אחרות, דוגמת אוניברסיטת ייל ואוניברסיטת אינדיאנה חסמו מוקדם יותר השנה את הגישה לשירות נאפסטר לאחר ששמן נכלל ברשימת הנאשמים בתביעת זכויות היוצרים של מטאליקה וד"ר דרה נגד נאפסטר.
 

ידיעות קודמות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by