בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
וול סטריט השבוע: האירו, הנפט ואזהרות רווח 

וול סטריט השבוע: האירו, הנפט ואזהרות רווח

 
 
חדשות ביזנס פורטל

חוסר וודאות שורר בשוקי ההון בניו יורק לקראת פתיחת שבוע
מסחר חדש. המשקיעים בוול סטריט יעקבו השבוע בדריכות אחרי
ההתפתחויות במחירי הנפט, שער האירו ואזהרות הרווח של
החברות

 
 
 
 
 
 
 
 
 

ביום שישי נרשם בוול סטריט יום מסחר הפכפך ועצבני. מדד מניות הטכנולוגיה צנח בתחילת היום בלמעלה מ-%,5 אולם בהמשך נבלמו הירידות.

בסוף יום המסחר ירד ההנאסד"ק בשיעור קל של %0.66 לרמה של 3,803 נקודות. מדד הדאו ג`ונס עלה בשיעור קל של %0.76 לרמה של 10,847 נקודות.

בסיכום שבועי ירד מדד הנאסד"ק ב-%,2.9 ירידה יחסית מתונה לעומת האווירה ששררה בשווקים.

את הירידות של השבוע שעבר הובילה מניית חברת אינטל שיצאה באזהרת רווח מהראשונות לתקופה זו. יצרנית השבבים אינטל הודיעה כי התחזיות הצמיחה ברבעון השלישי של השנה היו מוגזמות והקיטון בהזמנות מאירופה יביא לגידול של %3 עד %5 בלבד. מניית אינטל נחתכה ב-%.21

לקראת פתיחת המסחר מחר בניו יורק, האווירה היא של אי ודאות וחששות, כשאותם הגורמים אמורים להשפיע גם השבוע. פגישת ה-G7 והשפעותיה על למחירי הנפט ושער האירו וכן אזהרות הרווח שיגיעו גם השבוע - יעמדו במרכז העניינים.

השבוע צפויות לפרסם אזהרת רווח יצרנית מחשבי כף היד הפופולרי PALM שככל הנראה תצביע על רווח של 2 סנט למניה. החברה האם 3COM תצא גם היא עם אזהרת הפסד של 33 סנט למניה.

בסך הכל מעריכים האנליסטים שלמרות שהמצב אינו מעודד כרגע עדיין סיום שבוע המסחר אמש מצביע על החוסן של השוק ואינם צופים להתמוטטות השווקים בניו יורק.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by