בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ה'שורד' - עכשיו מגיע הספר 
 
 
חדשות נענע 

ריצ'ארד האץ' ,ה"שורד" , שזכה לא מכבר בתוכנית הטלוויזיה הפופולארית באותו השם וגרף מיליון דולרים לכיסו, יפרסם את ספרו הראשון במסגרת הוצאת "ליונס" האמריקנית.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ריצארד האץ, ה"שורד", שזכה לא מכבר בתוכנית הטלוויזיה הפופולארית באותו השם וגרף מיליון דולרים לכיסו, יפרסם את ספרו הראשון במסגרת הוצאת "ליונס", לאחר כשלון המו"מ בינו לבין הוצאת "סנט מרטין" הנחשבת לאחת ההוצאות המובילות בענף.
 
העסקה, שנחתמה ביום שבת בערב, כוללת מהדורה ראשונה של 250 אלף עותקים מהספר שיקרא: "101 סודות הישרדות: איך להרוויח מיליון דולר, לרזות ולהמשיך לחיות באושר". הספר אמור לצאת לחנויות בארה"ב בארבע עשר בנובמבר השנה.

המו"מ עם הוצאת "סנט מרטין" התפוצץ לאחר שהאץ` סרב להתחייב לכלול את חוויותיו, מתקופת השתתפותו בסדרת התוכניות "השורד", בספרו החדש. האץ` אמור היה לקבל חצי מיליון דולרים תמורת העסקה.

במתכונתו החדשה של הספר, שיצא בהוצאת "ליונס" בראשה עומד חבר ותיק של האץ`, ינסה המחבר להעביר מסר אל הציבור האמריקני: אינך יכול להיות עשיר או בריא גופנית אלא אם אתה שמח, ואינך יכול להיות שמח אלא אם אתה מכיר את עצמך. "זה המחיר הגבוה ביותר ששילמנו עד כה עבור ספר" אמר המו"ל המאושר בהתייחסו לסכום העסקה החדשה.

"הספר יעסוק באיך להיות שמח", אומר האץ` בן ה 39 ומוסיף "כל כך הרבה אנשים אינם מובנים מספיק לעצמם, עד כי אין הם מסוגלים לעשות את ההבדלה בין חייהם האישיים למשחק היום יומי בו הם משתתפים". בקרוב גם אצלנו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by