בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
פגישת ברק - ערפאת: המוצלחת ביותר אי פעם בין השניים 
 
 
חדשות נענע 

כך מגדיר אותה בכיר ישראלי. היום יצאו צוותי המו"מ לארה"ב להמשך השיחות, אם תושג התקדמות ייתכן וכבר בחודש הבא תערך פסגה משולשת: ברק, ערפאת וקלינטון

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש הממשלה, אהוד ברק, נפגש אמש (שני) בביתו, שבכוכב יאיר עם יו"ר הרשות הפלסטינית, יאסר ערפאת. גורם מדיני בכיר בירושלים הגדיר את הפגישה כמוצלחת ביותר שהתקיימה אי פעם בין השניים. ברק וערפאת נפגשו לראשונה מאז כישלון השיחות בקמפ דיוויד לפני כחודשיים.
 
במהלך הפגישה, שארכה יותר משעתיים, התקשר נשיא ארה"ב, ביל קלינטון אל ביתו של ברק ושוחח עם שני המנהיגים, שאמרו לו כי "הם נחושים לעשות כל מאמץ ולמצות כל סיכוי כדי להגיע להסכם". השניים אמרו עוד לקלינטון כי הינחו את צוותי המשא ומתן שלהם לעשות הכל כדי לגשר על הפערים.

"הארץ" מדווח כי הפגישה נקבעה ביוזמתו ובתיווכו של איש העסקים ופעיל השלום האמריקני, דני אברמס, המקורב לברק. אברמס הציע לתת "דחיפה מנהיגותית" למו"מ הנתון בקשיים מאז הפסגה.

היום (שלישי) בבוקר יצאו לוושינגטון צוותי המו"מ של שני הצדדים, בארשות מ"מ שר החוץ, שלמה בן עמי, וסאיב עריקאת. גורם מדיני בכיר אמר לגלי צה"ל כי ניכרת הגמשה מסויימת בעמדות הפלסטיניות. אותו גורם הוסיף כי אם השיחות בוושינגטון יצילחו - יתקיימו פגישות נוספות בין ברק לערפאת במטרה לכנס פסגה משולשת עם קלינטון בחודש הבא.
 

ידיעות קודמות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by