בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
השמירה היי טק גייסה 750 אלף דולר למפעילת אתר טיולים 
 
 
חדשות ביזנס פורטל

השמירה היי טק גייסה את הכסף לאתר travelfusion.com שמציע מידע למטיילים באירופה

 
 
 
 
 
 
 
 
 

"השמירה הייטק" מקבוצת השמירה, הובילה גיוס של 750 אלף דולר לחברת האינטרנט ,TravelFusion מפעילת האתר .travelfusion.com ההשקעה נעשתה לפי שווי חברה של 6.5 מיליון דולר לפני הכסף. TravelFusion מתכוונת לגייס עד כ-2 מיליון דולר נוספים בתוך מספר חודשים, לפי שווי חברה גבוה יותר.

האתר travelfusion.com מציע מידע משווה ומקיף של דרכי ואמצעי נסיעה למטייל באירופה. TravelFusion גייסה 500 אלף דולר בשלב ה-,seed כשאת הגיוס הובילה אז קבוצת "סמוראי". האתר הושק ב-21 באוגוסט השנה.

סקר שנעשה בארה"ב בנושא, מעלה כי עד 2003 צפויה תעשיית הנסיעות והטיולים באינטרנט להגיע למחזור של 29 מיליארד דולר. בנישה הזאת רוצה TravelFusion להתמקם, תוך הרשייה, ,licensing של הטכנולוגיות שלה לעסקים, אתרי אינטרנט, חברות טלפונים ניידים ופורטלים של אינטרנט ושל WAP.

באתר של TravelFusion יוצגו בין היתר אפשרויות התחבורה הזמינות, עם הנחיות וכיווני נסיעה ומידע על דילים שונים.

TravelFusion הבריטית נוסדה ב-דצמבר `99 על ידי איש העסקים משה רפיח, שניהל לפני כן את פעילויות הפיתוח העסקי של קבוצת .European Management Group החברה מספקת באמצעות האינטרנט והטכנולוגיות הניידות, מידע ופתרונות ניווט וטיול לפורטלים, חברות נסיעות, אתרי אינטרנט, ספקי טכנולוגיות ניידות, וכן גם לסוכנויות נסיעות `רגילות`, עסקים ולקוחות פרטיים.

travelfusion.com מספק כלי השוואתי חכם לתכנון ורכישת טיול, הנקרא
Comperative Travel Shopper ושמבצע שקלול הטיול על בסיס מיקומו הגיאוגרפי של המטייל. בין לקוחות החברה נמנות:Swissair ו-British Airways.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by