בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
לפיד: ש"ס מוצצת את לשד עצמותיה של המדינה  
 
 
חדשות נענע 


- אמר את הדברים ל'חדשות נענע' בתגובה לדבריו של ישי כי ממשלה עם שינוי תהא 'ממשלה גולה'. ברק מאשר מגעים קואליציוניים להקמת ממשלה חילונית צרה

 
 
 
 
 
 
 
 
 

יו"ר סיעת שינוי, חבר הכנסת טומי לפיד, תוקף היום (שלישי) בחריפות את חבר הכנסת אלי ישי ואת חבריו לש"ס.
 
"את המדינה הזו בנו חילונים וישי וחבריו מוצצים את לשד עצמותיה", אמר לפיד ל`חדשות נענע`.
 
לפיד לא התרשם מדבריו של אלי ישי היום, לפיהם ממשלה חילונית, בה תשתתף שינוי היא "מתכונת לממשלה גולה בבית קפה תל אביבי ולא ממשלה של כלל החברה הישראלית". בתגובה אמר לפיד כי "אם ישי חושב שמחנה שאגת אריה בכלא מעשיהו הוא הדגם הייצוגי של החברה הישראלית - שיבושם לו".

 
 
בתוך כך אישר היום ראש הממשלה אהוד ברק כי מתנהלים מגעים קואליציוניים להקמת ממשלה חילונית צרה עם ארבע הסיעות המיועדות להצטרף לקואליציה: מרצ, שינוי, הבחירה הדמוקרטית ועם אחד.

המשא ומתן עם תנועת שינוי קרוב לסיומו המוצלח. בראיון לערוץ 2, אמר היום חבר הכנסת לפיד כי קיימים סיכויים גבוהים ששינוי תצטרף לממשלה. לפיד הוסיף כי גם נושא התיקים הוסדר, אך הוא מנוע מלפרט, משום שהבטיח לראש הממשלה שלא לעשות כן. יו"ר שינוי אמר כי ברק נענה לכל תביעות שינוי, ובהן קידום המהפכה האזרחית והקפאת חקיקת חוק טל.
 

פרץ: אם ברק רוצה לדבר - שיקים צוות מו"מ

לעומת זאת, לא נרשמה התקדמות במגעים עם סיעת עם אחד. פרץ אמר ל`חדשות נענע` כי לא מתנהל כרגע מו"מ קואליציוני עם הסיעה. בעם אחד קובלים על היחס לו זוכה הסיעה מצדו של ראש הממשלה. פרץ העביר לברק מסר לפיו "שלא ינהל מו"מ באמצעות שליחי חרש". אם ראש הממשלה רציני, אמר פרץ, שיקים צוות מו"מ. פרץ אישר כי הפניות מטעם ראש הממשלה ממשיכות לזרום, וביניהן צוינו את זו של שר המשפטים, יוסי ביילין, ואת זו של עוזרו של ראש הממשלה, רוני בונדי.

ההערכה במערכת הפוליטית היא כי ברק עשוי להמתין מספר ימים, עד שיתבררו הסיכויים להשיג פריצת דרך מדינית במסלול הפלסטיני, לפני שייכנס לעובי הקורה של המהלכים הקואליציוניים.
 

ידיעות קודמות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by