בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ירידות שערים בוול-סטריט 

ירידות שערים בוול-סטריט

 
 
חדשות ביזנס פורטל

לאחר עליות בפתיחת המסחר המגמה התהפכה: הדאו יורד ב-%1.44, והנאסד"ק ממשיך באותה המגמה עם ירידות קלות של %0.5

 
 
 
 
 
 
 
 
 
לאחר פתיחת מסחר אופטימית חזרה הבורסה בניו יורק לירידות שערים. מדד הדאו ג`ונס יורד כעת ב-%1.44 לרמה של 10806 נקודות. הנאסד``ק ממשיך לרדת וכרגע משיל %0.5 לרמה של 3723 נקודות.
 
מדד מניות התעשיה הדאו ג`ונס גונב יורד בשעה זו לרמתו הנמוכה ביותר בחודשיים האחרונים כשאת ההצגה גונבת היום יצרנית ציוד הצילום קודאק. במדד מניות הטכנולוגיה, הנאסד``ק, נרשמות בשעה זו של פתיחת המסחר ירידות קלות יותר של %0.5.

את הצגת היום רושמת, כאמור, מניית יצרנית ציוד הצילום קודאק שהודיע היום כי רווחי הרבעון השלישי שלה יהיו נמוכים בכ-%12.5 נתון שמשקף רווח של 1.35 דולר למניה במקום 1.6 דולר למניה לפי ההערכות המוקדמות.

מחברת קודאק נמסר כי לא רק רווחי הרבעון השלישי יפגעו אלה ככל הנראה גם רווחי הרבעון הרביעי עלולוים להפגע. הסיבות שנמסרו על ידי החברה היא עליית מחירי חומרי הגלם, התחזקות הדולר מול היין והשקעות שלא הניבו את הרווחים שלהם ציפו בחברה.

מניית קודאק רושמת כרגע צניחה של %21 לרמה של 46.75 דולר למניה.

אזהרת רווח נוספת פירסמה היום יצרנית המדפסות לקסמארק שהודיעה גם היא היום שרווחי הרבעונים השחישי והרביעי צפויים להיות נמוכים מהצפוי, בתגובה יורדת המניה כעת בשיעור של %26 לרמה של 46.75 דולר למניה.

אווירת הירידות משפיעה גם על חברות שמודיעות על גידול ברווחים הצפויים. דוגמה לכך היא יצרני המחשבים MICRON ELECTRONICS שלמרות שהודיעה על ציפיות להגדלת רווחי הרבעון הרביעי ל-23 מיליון דולר יורדת מניית החברה בשלב זה לרמה של 11.88 דולר למניה - ירידה של %. 4

מניית אינטל ממשיכה לרדת זה היום השלישי ברציפות השבוע לאחר שביום חמישי האחרון פרסמה אזהרת רווח. מניית אינטל יורדת כרגע בשיעור של %1.65 לרמה של 44.63 דולר למניה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by