בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בעקבות סגירת התיק: נתניהו לא ממהר לחזור לפוליטיקה  
 
 
חדשות נענע 

- כך מעריכים מקורבי ראש הממשלה לשעבר. בכירים בליכוד לא מתרשמים מדברי המקורבים ונערכים לשובו. נתניהו עצמו יגיב על החלטת היועץ המשפטי רק לאחר הפרסום הרשמי

 
 
 
 
 
 
 
 
 

ראש הממשלה לשעבר, בנימין נתניהו, אינו ממהר לחזור לחיים הפוליטיים, בעקבות ההדלפות, לפיהן יודיע מחר היועץ המשפטי לממשלה אליקים רובינשטיין על סגירת התיק המשפטי נגד בני הזוג נתניהו בפרשת עמדי.
 
רובינשטיין עתיד מחר (חמישי) לפרסם רשמית את החלטתו לסגור את התיק, אך להבהיר כי הנימוק העיקרי לסגירתו הוא חוסר ראיות. רובינשטיין צפוי למתוח ביקורת חריפה על התנהלותם של שרה ובנימין נתניהו בפרשה. בדו"ח שיגיש רובינשטיין תיכלל גם עמדתה של פרקליטת המדינה, עדנה ארבל, הגורסת שיש להעמיד את השניים לדין.
 

נתניהו: אחרי שתתפרסם ההחלטה - יהיה לי הרבה מה לומר

בקול ישראל דווח כי רק אחרי החגים יחליט רובינשטיין אם להגיש כתבי אישום בפרשה נגד מנכ"ל ראש הממשלה בתקופת נתניהו, משה ליאון, ונגד מנהל המשק במשרד ראש הממשלה דאז, עזרא סיידוף.

מקורביו של בנימין נתניהו אומרים הבוקר שראש הממשלה לשעבר לא ימהר להודיע על שובו לחיים הפוליטיים. נתניהו עצמו, העושה כעת בארצות הברית, אמר אמש כי יגיב על החלטת היועץ המשפטי לממשלה, רק אחרי פרסומה הרשמי. "לא אגיב עד אשר תתפרסם ההחלטה של רובינשטיין. אינני מגיב למה שכתוב בעיתונים אלא להחלטה של היועץ". עם זאת, רמז נתניהו כי יש בלבו על גורמים בפרקליטות: "אחרי שתתפרסם החלטתו יהיה לי הרבה מה לומר", אמר ראש הממשלה לשעבר. נתניהו עתיד לשוב לארץ מחר.
 
 
חבר הכנסת יובל שטייניץ, מקורבו של ראש הממשלה לשעבר, אמר הבוקר לקול ישראל כי סגירת התיק שמה קץ לרדיפה הפוליטית החמורה ביותר בתולדות ישראל. כל החתירה נגד נתניהו, אמר שטייניץ, ראשיתה בחטא. שטייניץ יעץ לרובינשטיין, שלא לפרסם את הביקורת על בנימין נתניהו. כנתבקש להעריך את הסיכויים לשובו של נתניהו, אמר שטייניץ כי לדעתו הם "גבוהים מאוד". עם זאת אמר שטייניץ כי אינו צופה שנתניהו יזדרז להודיע על שובו.
 

בכירים בליכוד אוספים 'חומר מרשיע' נגד נתניהו

בתוך כך בליכוד נערכים לקראת שובו האפשרי של נתניהו להנהגת המפלגה כבר בתקופה הקרובה. העיתון "ידיעות אחרונות" מדווח הבוקר כי בכירים בליכוד מספרים על איסוף "חומר מרשיע" כנגד נתניהו בתקופה בה כיהן כראש הממשלה וכראש המפלגה. ובכל זאת, ההערכה במערכת הפוליטית היא, שאריאל שרון לא ינסה להקדים את הבחירות המקדימות במפלגה, כדי לחסום את דרכו של נתניהו לראשות הליכוד.
 

ידיעות קודמות

 
רוצים לדבר על זה? בואו לפורום אקטואליה בנענע.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by