בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בעקבות החלטת היועץ: חשש בליכוד ממאבק על הנהגת המפלגה 
 
 
חדשות נענע 

בעוד שלימור ליבנת וסילבן שלום מכינים עצמם לפריימריז, שולל שרון את האפשרות למלחמה בצמרת המפלגה, לאחר ההחלטה שלא להעמיד לדין את בנימין נתניהו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
עם פרסום ההודעה הרשמית על סגירת תיק החקירה נגד ראש הממשלה לשעבר בנימין נתניהו, הביעו בסיעת הליכוד שביעות רצון והעריכו כי בקרוב תתחיל ההתמודדות על ראשות המפלגה.
 
בני הזוג נתניהו, שאמורים לחזור היום (חמישי)לישראל לאחר שהיו באטלנטה, פרסמו הודעה לפיה הם מביעים סיפוק מהחלטת היועץ המשפטי לממשלה.

"אני חש הקלה גדולה", אמר נתניהו בראיון לידיעות אחרונות, אך הדגיש כי יתייחס באופן מקיף להחלטה רק לאחר שיקרא את הדו"ח המלא של היועץ המשפטי לממשלה.
 

המלחמה הצפוייה על ראשות הליכוד

יו"ר הליכוד, אריאל שרון, אמר אמש (רביעי) "אני מקווה שנתניהו יוכל עכשיו, יחד איתנו, להמשיך במאבק שאנו נמצאים בעיצומו, כדי להביא לשלום טוב ונכון יותר". עם זאת, דחה שרון את האפשרות למלחמה פנימית בליכוד והכחיש את השמועות הטוענות כי הוא מכין סדרת הכפשות על נתניהו.

מחדשות ערוץ 2 נמסר כי חברי הכנסת סילבן שלום ולימור ליבנת מכינים עצמם בימים אלו למירוץ לראשות המפלגה, וזאת, למרות הודעה של ליבנת כי תפרוש אם נתניהו יחזור לזירה הפוליטית.

חבר הכנסת ישראל כץ, הנחשב למקורבו של ראש הממשלה לשעבר, אמר כי הוא מקווה שנתניהו יחזור לחיים הפוליטיים. גם ראש צוות התגובות בליכוד, דני נווה, מעריך שנתניהו ישוב וינהיג את הליכוד, ויזכה לאמון הציבור.

חה"כ רובי ריבלין קורא לקיים פריימריז כבר בינואר הקרוב.

לעומתם, אומר חה"כ מיכאל איתן:"אני חושב שפסק הזמן שנתניהו לקח לעצמו אינו רציני".

יש לציין כי על אף הבעת השמחה מצד ש"ס על זיכויו של נתניהו, הביע הערב הרב עובדיה יוסף תמיכה באהוד אולמרט לראשות הממשלה.

 
 

ידיעות נוספות

 
רוצים לדבר על זה? בואו לפורום אקטואליה בנענע
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by