בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
עשרות פצועים בהתפרעויות פלסטינים בירושלים  
 
 
חדשות נענע 

עשרות שוטרי מג"ב פצועים ועד ארבעה פלסטינים פצועים בעימותים בין מפגינים פלסטינים וכוחות המשטרה בעקבות ביקור ח"כים מהליכוד במתחם הר-הבית

 
 
 
 
 
 
 
 
 
עשרות שוטרי מג"ב ולפחות פלסטיני אחד נפצעו היום בהתפרעויות בירושלים בעקבות ביקורו של יו"ר הליכוד אריאל שרון וח"כים נוספים מהסיעה הר הבית בירושלים.
 
הפלסטינים טוענים שבאירועים במתחם נפצעו ארבעה פלסטינים ולא אחד, כפי שנמסר ממשטרת ישראל.
המשטרה מנעה מעיתונאים להיכנס למקום.
 

איציק: שרון מחפש מהומות

רב ניצב יהודה וילק הביע סיפוק מכך שהאירוע עבר יחסית בשלום ומכך שביקור חברי הכנסת במתחם הושלם, על אף שמאות פלסטינים התעמתו במהלך הביקור עם כוחות המשטרה במקום. וילק אמר, שהמשטרה הפעילה כוח לפי מידת שוטרים.

מחדשות ynet נמסר כי עשרות צעירים פלסטינים - חלקם חברי ארגון הצעירים `שבאב` של הפת"ח - ליוו את חברי הכנסת של הליכוד בצאתם ממתחם הר הבית בקריאות `אללה הוא אכבר` ו`רוצח`. אל המפגינים הפלסטינים הצטרפו גם חברי הכנסת עבד אל מאלכ דהאמשה, מוחמד בראכה, אחמד טיבי ועזמי בשארה. בליכוד מכנים את ארבעת חברי הכנסת "מסיתים ואנטי ישראלים". חברי הכנסת טיבי ודהאמשה טוענים שהוכו על ידי כוחות מג"ב.
 
 
השרה דליה איציק הגיבה בראיון לקול ישראל על ביקורו של אריאל שרון, באומרה כי זה "אינו ביקור תמים" וכי מטרתו היא לפוצץ את תהליך השלום. השרה לאיכות הסביבה האשימה את שרון לעורר פרובוקציות בביקורו: "הוא (שרון) מחפש כל דרך פשוט לעשות מהומה". איציק הוסיפה ששרון יודע לעורר מהומות, ברומזה על חלקו במלחמת לבנון.

רוצים לדבר על זה? בואו לפורום אקטואליה בנענע


 

ידיעות קודמות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by