בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מחיר הנפט בירידה 

מחיר הנפט בירידה

 
 
חדשות ביזנס פורטל

ירד ב-%1, לאחר הודעת הרגעה של ארה"ב כי מלאי הנפט במדינה גדול מכפי שפורסם; בנוסף לכך הודיעה ערב הסעודית, מפיקת הנפט הגדולה בעולם, כי בכוונתה להגדיל את שאיבת הנפט במקרה הצורך

 
 
 
 
 
 
 
 
 
לאחר הודעת משרד האנרגיה האמריקני, כי מלאי הנפט בארה``ב גדול מכפי שפורסם ביום שלישי, יורד מחיר הנפט בסינגפור ב-%1 ל-31.14 דולר לחבית.
 
מחיר הנפט נמצא היום בנקודה הנמוכה ביותר מזה 5 שבועות.

ההודעה של משרד האנרגיה האמריקני באה כדי להרגיע את השווקים, לאחר שבמשך השבוע האחרון פורסמו ידיעות על חששות ממחסור צפוי בנפט לחימום בחורף הקרוב. ידיעות אלו גרמו לעליות במחירי הנפט.

לפי הודעת משרד האנרגיה האמריקני, מלאי הנפט בארה``ב ירד רק ב-500 אלף חביות. זאת, בניגוד להודעת מכון הנפט האמריקני ביום שלישי האחרון, לפיה מלאי הנפט בארה``ב ירד ב-2.2 מיליון חביות.
בסך הכל נמצאים במאגרי החירום של ארה``ב 285.6 מיליארד חביות נפט גולמי, לאחר שנשאבו ממנו כבר 500 אלף חביות בעקבות המשבר האחרון.

הודעת משרד האנרגיה האמריקני הצטרפה להודעתה של ערב הסעודית, מפיקת הנפט הגדולה בעולם, כי יש בכוונתה להגדיל את שאיבת הנפט במקרה הצורך, כדי לעזור למימשל האמריקני ללחוץ את מחירי הנפט כלפי מטה.

ראשי אופ``ק שנפגשו השבוע בקארקאס, לרגל ציון 40 שנה להקמת הארגון, ניסחו הודעה משותפת, ככל הנראה בלחצה של ערב הסעודית, כי אופ``ק תתמוך בהתייצבות מחירי הנפט על רמות המחירים שינועו בין 22 דולר לחבית ל-28 דולר לחבית.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by