בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
חצי מיליארד דולרים לשפנפנת פלייבוי 
 
 
חדשות נענע 

אנה ניקול סמית', שכיכבה בעבר מעל דפי מגזין ה"פלייבוי', זכתה בקרב המשפטי שניהלה על ירושת בעלה המנוח וזכתה בארבע מאות ארבעים ותשעה מיליון דולרים.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שופט פדרלי פסק סכום של כחצי מיליארד דולר לזכותה של שפנפנת הפלייבוי לשעבר, שהתפרסמה בזכות חזה השופע. סמית` ניהלה קרב משפטי מר כנגד בנו של בעלה המנוח, פירס מרשל, על ירושת אביו שנאמדה במיליארד ושש מאות מיליון דולרים .
 
נישואיהם של סמית` והמיליארדר הטקסני, ג`יי הוורד מרשל המנוח, עוררו עניין רב עקב הפרש הגילים בין השניים. סמית` היתה בת 26 כשהתחתנה עם ג`יי הרוורד, איל נפט ישיש שהיה אז בן 89.

הם נפגשו ביוסטון בשנת 1991 . סמית` עבדה כרקדנית במועדון חשפנות מקומי וג`יי הוורד הגיע כאורח. "הוא ממש רדף אחרי כדי שאסכים להינשא לו, הוא אמר לי שיעניק לי חצי מרכושו" אמרה הכוכבת הבלונדינית. שלוש שנים לאחר מכן באו בברית הנישואים, נשואים שהחזיקו מעמד 14 חודשים בלבד עקב מותו של החתן.

"אני כל כך מתרגשת", אמרה סמית` לאחר החלטת בית המשפט "אף אחד לא דאג לי בחיי, רק האיש הזה דאג לי ועל כך אהבתי אותו כל כך. אני מקווה שכל זה יסתיים כמו שהוורד היה רוצה שזה יסתיים, אני מקווה לקבל כל מה שהוא רצה שאקבל".

כאמור, פירס מרשל, בנו בן ה69 של איל הנפט המנוח, לא הצליח למנוע מאמו החורגת לממש את חלקה בצוואה שהותיר אביו. הוא כבר הודיע שיערער על הפסיקה. "ההחלטה יוצאת הדופן הזו מעוותת לחלוטין את הצדק, היא לא תעמוד בפני ערעור".

למרות הסכום האדיר בו זכתה סמית` - עליה וקוץ בה. בהחלטת השופט נקבע שסמית` תישא בחובותיו העתידיים של בעלה המנוח, אשר על רכושו מתקיים בימים אלה משפט מקביל.


רוצים לדבר על זה? בואו לפורום סקס בנענע.
 

ידיעות קודמות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by