בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ניצב שלמה אהרונישקי - מפכ"ל המשטרה הבא  
 
 
חדשות נענע 

לאחר שבועות של מתח ודריכות בצמרת המשטרה, הודיע השר לבטחון פנים על החלטתו לארבעת המועמדים לכהונה ולמפכ"ל הנוכחי

 
 
 
 
 
 
 
 
 

מפקד מחוז תל אביב, ניצב שלמה אהרונישקי הוא המפכ"ל הבא של משטרת ישראל. כך הודיע לפני כשעה השר לבטחון פנים, שלמה בן עמי, למפכ"ל הנוכחי יהודה וילק ולשאר המועמדים לכהונה, לאחר שבועות של מתח ודריכות בצמרת המשטרה.
 
על תפקיד יורשו של יהודה וילק כמפקד הכללי של משטרת ישראל התחרו שלושה ניצבים מלבד אהרונישקי: מפקד מחוז ירושלים ניצב יאיר יצחקי, ראש אגף החקירות יוסי סדבון ומפקד מחוז המרכז זאב אבן חן.
 

אהרונישקי ייכנס לתפקידו בינואר 2001

השר לבטחון פנים, ששב הבוקר משיחות השלום עם צוות המו"מ הפלסטיני בארצות הברית, אמר לפני מספר ימים כי החליט על זהות המפכ"ל הבא, אך שמר אותה בסוד ושיתף בהחלטה רק את ראש הממשלה אהוד ברק.

מינויו של אהרונישקי למפכ"ל ה-14 של משטרת ישראל עדיין טעון אישור הוועדה למינויים בראשות השופט העליון בדימוס, גבריאל בך, ואישור הממשלה.

הניצב אהרונישקי, יליד שנת 47`, ייכנס לתפקידו בחודש ינואר.

 
 

בן עמי: אני שלם לחלוטין עם בחירתי

במסיבת עיתונאים שכינס לפני שעה קלה, אמר השר לבטחון פנים שלמה בן עמי כי המפכ"ל הנבחר הוא "קצין ותיק ורב ניסיון" המקרין סמכות ורוגע. בן עמי שפע מחמאות לתפקודו של אהרונישקי כמפקד מחוז תל אביב של המשטרה, ושיבח את אישיותו באומרו כי הוא איש יציב בתכונותיו ואנושי מאוד. "אני שלם לחלוטין עם הבחירה שעשיתי", אמר בן עמי לכתבים.

בן עמי אמר כי הוא מצפה מאהרונישקי שיהיה אח דואג לשוטרים ולהיות קשוב לסביבתו. כמו כן, אמר בן עמי כי הוא מצפה שהמפכ"ל החדש יוביל את המשטרה לשנות האלפיים - בטכנולוגיות, בהכשרה ובהקרנת נורמות פיקודיות מלמעלה עד לאחרון השוטרים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by