בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
סנקציות על הרשות הפלסטינית עקב הפיגועים האחרונים 

סנקציות על הרשות הפלסטינית עקב הפיגועים האחרונים

 
 
חדשות  נענע

מדובר בשלושת הפיגועים שאירעו בימים האחרונים בעזה ובקלקילה; עד להודעה חדשה ימנע צה"ל כניסת משאיות ובולדוזרים לצורך בניית תחנת הכוח החדשה בעזה והנמל הימי; ראש הממשלה וצה"ל דורשים מהרשות פעילות נחרצת נגד הטרור

 
 
 
 
 
 
 
 
 
צה"ל דורש מהרשות הפלסטינית למנוע כל פעילות חבלנית ויידוי אבנים בעקבות שלושת הפיגועים שאירעו בימים האחרונים בעזה ובקלקיליה. כמו כן דורש צה"ל מהרשות ליזום פעילות של תפיסת המחבלים, אשר ביצעו את פיגועי המטענים בצומת נצרים, ותחומי הקו הירוק.

 
בהודעת דובר צה"ל נמסר כי עד אשר לא יווכחו בצבא כי גורמי הביטחון הפלסטיניים נוקטים צעדים אמיתיים בכיוון זה, ימנע צה``ל כניסת משאיות פלסטיניות המיועדות לפרוייקט בניית תחנת הכוח החדשה בעזה, ולא יאפשר הכנסת בולדוזרים לצורך בניית הנמל הימי.

בגלי צה"ל דווח כי בין היתר הוחלט גם לשלול את תעודת האח``ם מראש הועדה הבטחונית בעזה, עוסמא עלי, שנחשב לאחד מבכירי מערכת הביטחון הפלסטינית. בתקופה האחורנה השמיע עלי כמה התבטאויות חריפות נגד ישראל. בין היתר טען עלי כי הפיגוע בנצרים שבו נהרג חייל צה``ל, דוד בירי, היה הצגה של הישראלים.

ראש הממשלה אהוד ברק הודיע כי רואה בחומרה את שלושת הפיגועים שאירעו בימים האחרונים בעזה ובקלקיליה. הוא שוחח היום בטלפון עם יושב-ראש הרשות הפלשתינית, יאסר ערפאת ודרש ממנו לנקוט בצעדים מעשיים להפסקת הפיגועים. ראש הממשלה אמר כי אירועים אלה מסכנים את התהליך המדיני.
 

ידיעות נוספות

 
 רוצים לדבר על זה? בואו לפורום אקטואליה בנענע 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by