בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ברק: נעשה כל שיידרש כדי להגן על אזרחי ישראל וחיילי צה"ל 
 
 
חדשות נענע 

ראש הממשלה מזהיר את הרשות הפלסטינית ומאשים אותה באחריות למצב. ערפאת הודיע שהוא מוכן להפסקת אש בתנאי שהכוחות הישראלים ייסוגו מהגדה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש הממשלה, אהוד ברק, אמר היום (שני) כי החיילים וקציני צה"ל קיבלו הוראה לנקוט בכל האמצעים שידרשו כדי להגן על אזרחי ישראל ועל עצמם.
 
 
בראיון לקול ישראל אמר ברק כי גם השר לביטחון פנים, שלמה בן עמי, והמשטרה קיבלו הוראה לעשות הכל כדי לשמור על הסדר הציבורי ועל חופש התנועה במגזר הערבי. ברק קרא להבחין בין כלל הציבור הערבי המאופק לבין מיעוט של קיצונים שמתפרע.

ברק האשים את הרשות הפלסטינית באחריות למצב מכיוון שלא ריסנו את אנשי הפת"ח תנזים ואת השוטרים הפלסטינים. ראש הממשלה הוסיף כי הוא מצפה מהרשות שהיא תפעל מיד להפסיק את ההתפרעויות. "הנפגעים, גם מהצד הפלסטיני הם תוצאה של התנהגות הרשות הפלסטינית".
 
 
"המתחים שהצטברו בתהליך השלום הם שהביאו לפיצוץ", אמר ברק שהוסיף כי גם ביקורו של יו"ר הליכוד, ח"כ אריאל שרון, בהר הבית ביום חמישי תרם למצב.

"הארץ" מדווח כי הרשות הפלסטינית שהיא מסכימה להצעתה של ישראל להפסקת אש, בתנאי שצה"ל יסיר את "מצור הטנקים והנגמ"שים שהטיל על ערים בשטחים", וחיילי צה"ל יצאו מאזורי החיכוך.
 
 
 
בארה"ב הודיעו האמריקנים אמש (ראשון) כי נשיא ארה"ב, ביל קלינטון, הצליח לשכנע את ברק וערפאת לתמוך בחקירה אמריקאית בהשתתפות שני הצדדים כדי לברר את נסיבות ההתפרצות האלימה.

לפחות שלושים פלסטינים ושני ישראלים נהרגו, מאות פלסטינים ועשרות ישראלים נפצעו בהתפרעויות החמורות ביותר בשטחים ובתוך הקו הירוק מאז ארועי מנהרת הכותל ב-1996.

רוצים לדבר על זה? בואו לפורום אקטואליה בנענע
 

ידיעות קודמות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by