בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
פגישת ברק ערפאת בפאריס כמעט בוטלה ברגע האחרון 
 
 
חדשות נענע 

בלחץ אמריקאי שוכנע יו"ר הרשות לחזור בו מאיומיו שלא לפגוש בראש הממשלה; השניים צפויים להיפגש גם מחר בסיני, בחסות מובארכ, בכדי לנסות ולהביא לסיום האלימות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש הממשלה, אהוד ברק ייפגש היום (רביעי) בפאריס עם יו"ר הרשות הפלסטינית, יאסר ערפאת, ועם מזכירת המדינה האמריקנית, מדליין אולברייט, בניסיון להפסיק את גל המהומות.
 
ברק המריא לפנות בוקר לפאריס אחרי שגורם אמריקני בכיר הודיע ללשכת ראש ההמשלה כי ערפאת חזר בו מהחלטתו שלא להיפגש עם ברק בפאריס.

אתמול הודיע נביל שעת` כי ערפאת מסרב לפגוש את ברק כל עוד נמשכת האש בשטחים. ברק סירב להמריא לפאריס אם לא תיקבע פגישה משולשת עם ערפאת ואולברייט.

ברק וערפאת ייפגשו כל אחד בנפרד עם אולברייט, נשיא צרפת, ז`אק שיראק ועם מזכ"ל האו"ם, קופי אנאן. מוחמד מלך מרוקו נמצא אף הוא בפאריס ונראה שינסה להשתמש בהשפעתו כדי לסייע במו"מ בין שני המנהיגים.


 
 
מקורות ישראליים אצרו אתמול ל"הארץ" כי ישראל מצפה שהמפגש בפאריס יסתיים בהודעה על חידוש המו"מ על הסכם הקבע "באינטנסיוויות".

מחר אמורים ברק וערפאת להיפגש עם נשיא מצרים, חוסני מובארכ, בקהיר. ייתכן שאולברייט תמשיך אף היא לקהיר ותשתתף בפגישה עם מובארכ.

 
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by