בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
המכרז לערוץ השלישי יפורסם בשבוע הבא 
 
 
חדשות ביזנס פורטל 

בג"ץ דחה את עתירתם של זכייניות ערוץ 2 נגד פרסום המכרז לערוץ השלישי ובן אליעזר קבע כי המכרז יפורסם כבר בשבוע הבא

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שופטי בג"ץ דחו על הסף את שלוש העתירות של זכייני הערוץ השני ואת עתירת ארגון המורים העל-יסודיים, אשר הוגשו כנגד פרסום המכרז לערוץ מסחרי נוסף. בתגובה הודיע שר התקשורת, בנימין בן-אליעזר, כי המכרז לערוץ השלישי יפורסם בשבוע הבא ב-.11.10
 
בתגובה לקביעת שופטי בג"צ אמר שר התקשורת: "תמו ימי המונופול של הערוץ השני. אני רואה בברכה רבה בהקמת ערוץ מסחרי נוסף אשר יביא לעבודה נוספת ליוצרים הישראלים, ולתחרות של כשרונות ויצירה".

אורן מוסט, יו"ר איגוד המפרסמים בישראל, קידם את ההחלטה בברכה ואמר כי הקמתו של הערוץ השלישי תגדיל את היצע זמן הפרסום, תביא להורדה במחירי הפרסומות ותשפיע גם על המחירים לצרכן. "ראוי שכעת, זכייני הערוץ השני יחדלו לאלתר מנסיונותיהם הבלתי נדלים לבלום את הקידמה ובמקום זאת, ישקיעו משאבים ביצירת תוכן ובהחזרת הצופים למסך, תוך הוזלת תעריפי הפרסום והיערכות לשוק תחרותי כבר היום" הוסיף מוסט.

חוק הערוץ המסחרי הנוסף אושר במליאת הכנסת ב-28.3 החוק קובע כי בעלי זכיון בכבלים, בלווין או בערוץ השני לא יוכלו להשתתף במכרז לערוץ השלישי, זאת במטרה למנוע ריכוזיות ובעלות צולבת.

כמו-כן קובע החוק כי 5 אחוז מהשידורים יהיו בשפה הרוסית והשידורים ישודרו בלווין דיגיטלי ויקלטו ללא תשלום בכל חלקי הארץ מיומו הראשון.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by