בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
יתרון קל לגור בסקרים, לאחר העימות הראשון  
 
 
רויטרס

סקרי בזק שנערכו לאחר העימות הטלוויזיוני הראשון בין המועמד הדמוקרטי לנשיאות ויריבו הדמוקרטי מורים על יתרון קל לסגן הנשיא גור

 
 
 
 
 
 
 
 
 

מועמד הרפובליקני לנשיאות ג`ורג` ו. בוש ויריבו הדמוקרטי אל גור טוענים שניהם לניצחון בעימות הטלוויזיוני הראשון אמש (שלישי).
 

סגן הנשיא גור ומושל טקסס בוש התעמתו אמש במשך 90 דקות, במפגש ראשון מתוך שלושה המתוכננים לשבועיים הקרובים. לפי תגובות ראשונות של מומחים ומצביעים, אף אחד מהמועמדים לא הצליח לפתוח פער על פני יריבו במירוץ הצמוד ביותר לבית הלבן מזה 40 שנה.
 

ניצחון קל לגור - בנקודות, לא בנוק אאוט

כמצופה, הוכיח סגן הנשיא גור שליטה טובה יותר בפרטים, אך הדבר לא הקנה לו יתרון משמעותי בסקרים.

בסקר בזק משותף לרשת הסי.אן.אן, ליומון USA Today ומכון גאלופ שכלל 435 מצביעים, אמרו 48 אחוזים מהנשאלים שגור ניצח בעימות, לעומת 41 אחוזים שאמרו שבוש ניצח. בסקר בזק של ABC News הוביל גור עם 42 אחוזים לעומת 39 אחוזים ליריבו הרפובליקני. התוצאה המובהקת ביותר נתקבלה בסקר ה-CBS News שמצא ש-56 אחוזים מהצופים מעניקים את הניצחון לגור, לעומת 42 אחוזים בלבד לבוש.

 
 
מנהל הקמפיין של גור, וויליאם דיילי, אמר על העימות, "אני חושב שהיתה לו (לגור) הופעה טובה. אני חושב שהוא ניצח. אך האם אני חושב שזה היה נוק אאוט? לא". גם במטה הרפובליקני הביעו סיפוק מההופעה של מועמדם. דובר מטה הבחירות סקוט מק`קללן, אמר כי "המושל בוש מרוצה מכך שהצליח לתאר את ההבדלים הפילוסופיים הברורים בינו ובין אל גור".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by