בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
סקר: נטוויז'ן - הספקית המובילה בישראל, נענע - האתר מספר שתיים  
 
 
חדשות נענע 

עוד עולה מהסקר כי 36 אחוזים מהאוכלווסיה היהודית הבוגרת בישראל גולשים באינטרנט

 
 
 
 
 
 
 
 
 

סקר שערך מכון המחקר `שילוב` עבור העיתון `ידיעות אחרונות` מגלה כי נמשך הקרב בין נטוויז`ן ואינטרנט זהב על תואר ספקית האינטרנט המובילה בישראל.
 
לפי הסקר, 35 אחוזים מהגולשים עושים זאת באמצעות ספקית האינטרנט נטוויז`ן בעוד 34 אחוזים עושים זאת באמצעות אינטרנט זהב. במקום השלישי בזק בינלאומי עם 18 אחוזים ובמקומות הרביעי והחמישי ניצבים ברק און-ליין וסרפרי עם 6 ו-5 אחוזים בהתאמה.
 
הנסקרים נשאלו גם מהו האתר העיקרי בו הם גולשים. 24 אחוזים ציינו את הפורטל וואלה!, הניצב במקום הראשון מבין האתרים הישראלים. במקום השני מבין האתרים הישראלים ניצב הפורטל נענע עם 7 אחוזים מהגולשים. msn ישראל זכה במקום השלישי בין האתרים הישראלים עם 6 אחוזים. מבין הפורטלים הזרים ניצב Yahoo! עם 9 אחוזים ובמקום השני AltaVista עם 4 אחוזים. 15 אחוזים מהגולשים לא ציינו אתר עיקרי ו-31 אחוזים נקבו בשמות אתרים אחרים, ש`לא עברו את אחוז החסימה` של הסקר - אחוז אחד.

 
 
עוד עולה מהסקר כי 36 אחוזים מהאוכלוסיה היהודית הבוגרת בישראל גולשים באינטרנט. 20 אחוז מהנסקרים העידו כי הם גולשים מהבית, 6 אחוזים דיווחו כי הם גולשים מהעבודה ו-10 אחוזים העידו כי הם גולשים גם בבית וגם בעבודה.

הסקר נערך בקרב 990 מרואיינים בגילאי 18 במדגם ארצי של האוכלוסייה היהודית הדוברת עברית.

הפורטל נענע נמצא בבעלות חברת נטוויז`ן.
 
רוצים לדבר על זה? בואו לפורום תרבות דיגיטלית בנענע
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by